• Informacje na temat:

  maria drzewiecka

Artykuły na temat: maria drzewiecka
 • Serialowy przewodnik

  ...został pobity przed szkołą. Tymczasem Maria mówi Marcie, że nadal chce rozwodu z Arturem. A Wojciechowska ma dobrą wiadomość dla siostry - brat Bilskiego za kilka dni zostanie zwolniony z więzienia...

 • Serialowy przewodnik

  ...i Kacpra na wakacyjny obóz. Po wyjeździe chłopców Boscy się nudzą. By zabić czas, biorą się za remont mieszkania. Maria postanawia im pomóc. Przyprowadza do Boskich eksperta od remontów, którym okazuje(...) domu. Zmienia zdanie, gdy okazuje się, że jedyne za czym tęsknią bracia, to kieszonkowe. Maria i Marek zabierają Natalię i Ludwika na wyścigi konne. Dżokej zdradza Boskiej i jej przyjaciółce niezawodny...

 • Impreza u Pawła Deląga

  Paweł Deląg, popularny aktor filmowy, serial owy i teatralny, bożyszcze kobiet, wczoraj skończył 38 lat.

 • Holland promuje Warszawę i wygrywa

  Film Agnieszki Holland i Magdaleny Łazarkiewicz promujący starania Warszawy w walce o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016 zdobył pierwszą nagrodę w kategorii "cultural tourism" na festiwalu TourFilm Riga 2010.

 • Kto został Parą Roku?

  W przeddzień walentynek odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono Srebrne Jabłka miesięcznika "PANI". Tradycyjnie, przez cały rok 2011 na łamach tego magazynu prezentowane były wyjątkowe historie miłosne znanych par, a czytelniczki miesięcznika już po raz 20 głosowały na trzy z dwunastu par, które zasługują na największy podziw.

 • Ich Troje sprzedali najwięcej

  Związek Producentów Audio i Video (ZPAV) opublikował listę wydawnictw, które uzyskały w 2002 roku status Złotej, Platynowej lub Diamentowej Płyty. Z zestawienia tego czarno na białym wynika, że ubiegły rok należał do zespołu Ich Troje. Zespół Michała Wiśniewskiego jest jedynym, który w 2002 roku zdobył Diamentową Płytę, co oznacza, że "Po piąte... a niech gadają" kupiło już ponad 350 tys. Polaków.