• Informacje na temat:

  maria frycz aktorka

Artykuły na temat: maria frycz aktorka
 • "M jak miłość": Olga Frycz kończy 30 lat. Czego sobie życzy z okazji urodzin?

  Olga Frycz, czyli Ala Zduńska z "M jak miłość", w najbliższą niedzielę - 22 października - świętować będzie swe 30. urodziny. Aktorka twierdzi, że jest bardzo zadowolona z tego, co dostaje od życia, ale do pełni szczęścia brakuje jej własnego... domku z ogródkiem.

 • Nazwisko Frycz zobowiązuje

  W serial u "Dom nad rozlewiskiem" Olga Frycz gra Marię, córkę Małgosi i Konrada. "To spokojna dziewczyna, która wie, czego chce od życia i konsekwentnie do tego dąży" - opowiada aktorka.

 • Noc cudów nad rozlewiskiem

  Tego Bożego Narodzenia bohaterowie "Życia nad rozlewiskiem" z pewnością nigdy nie zapomną! Podczas wigilijnego wieczoru i przedświątecznej nocy w pensjonacie Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) Ania Wrona (Joanna Fertacz) urodzi bliźnięta, Ewa (Maria Pakulnis) przyjmie oświadczyny Piernackiego (Wojciech Droszczyński), a romans Marysi (Olga Frycz) i Krzysztofa (Mateusz Janicki) rozkwitnie na nowo!

 • Nowi bohaterowie w "Nowej"

  W kryminalnym serialu "Nowa" w maju w gościnnych występach zobaczymy piątkę nowych aktorów: Sambora Czarnotę, Szymona Bobrowskiego, Przemysława Cypriańskiego, Olgę Frycz oraz Marię Pakulnis.

 • Zdrada, rozwód i dwa śluby

  Ekipa serialu "Życie nad rozlewiskiem 2" od wtorku pracuje na Mazurach, gdzie w okolicach Ostródy powstają zdjęcia do czwartej serii opowieści o Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), jej matki Basi (Małgorzata Braunek) i córki Marysi (Olga Frycz). Jako pierwsi zdradzamy, co spotka bohaterki serialu.

 • Kogo poznamy po wakacjach?

  Magda Gessler, Joanna Osyda, Olga Frycz! Już od września zobaczymy je i inne gwiazdy w premierowych odcinkach lubianych seriali. Kogo zagrają i jaki wpływ będą miały na losy innych bohaterów?

 • To ona lśni najjaśniej!

  Sonia Bohosiewicz, czyli Iza Nowak z "Usta Usta", zdobyła w środę nagrodę Aktorka Roku Glamour.

 • Wigilia nad rozlewiskiem

  Przed nami czwarta seria opowieści o życiu Małgosi Jantar i jej najbliższych na Mazurach.

 • "M jak miłość": Niespodzianki po wakacjach

  ...(Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek) rozwiódł się z Alą (Olga Frycz), a Maria (Małgorzata Pieńkowska) z Arturem (Robert Moskwa). Stąd pomysł twórców, by po wakacjach zaskoczyć widzów nie tylko(...)... Na fotografii widzimy szczęśliwe rodziny Zduńskich i Rogowskich w towarzystwie Barbary oraz tajemniczej blondynki (Katarzyna Kwiatkowska). Kogo zagra aktorka dołączająca do premierowych odcinków...

 • Jesienny wysyp seriali

  Główne kanały telewizyjne przygotowują się do jesiennego sezonu. Od września widzowie Telewizji Polskiej, TVN oraz Polsatu mogą spodziewać się nowych seriali , a także kontynuacji ulubionych pozycji z poprzednich sezonów.

Wideo na temat: maria frycz aktorka
 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Sanctuary

  Jan jest cenionym chirurgiem plastycznym, ma żonę, córkę i duży dom z ogrodem. Po latach rezygnuje jednak z wykonywania zawodu, odsuwa się od rodziny, a na przyrodę patrzy już tylko z okna swojego pokoju. Pewnego dnia, po powrocie z podróży na wycieraczce znajduje trzydniową prasę, a w ogrodzie ciało żony. To zdarzenie uruchamia lawinę skrywanych dotąd emocji. Powracają wspomnienia, a w jego życiu znowu pojawia się dorosła córka Nadia. Pod pretekstem podróży służbowej Jan wyjeżdża za granicę....

Dyskusje na temat: maria frycz aktorka