• Informacje na temat:

  maria gładkowska klan

Artykuły na temat: maria gładkowska klan
 • "Klan": Ciocia Stasia na lekcji salsy!

  Ciocia Stasia (Kazimiera Utrata) pójdzie w ślady Wandy (Maria Gładkowska) i Wiesława (Jerzy Molga) i zapisze się do uniwersytetu trzeciego wieku, gdzie będzie uczyć się tańców latynoamerykańskich. Jej instruktorką zostanie... Bożenka (Agnieszka Kaczorowska).

 • "Klan": Stasia zazdrosna o Wandę!

  ...- Jako moim przyjaciołom pierwszym wam to mówię - usłyszeli w ubiegłym tygodniu od Wiesława Stasia i jej mąż Jeremiasz (Wincenty Grabarczyk). - Zakochałem się - Bożesz ty mój! - taka była reakcja Stasi, po której Wiesław zaprosił przyjaciół do swojej cukierni, by przedstawić im piękną, atrakcyjną i do tego młodą Wandzię (Maria Gładkowska). Nastąpi to w 2472. odcinku "Klanu" (emisja...

 • Praca jest najlepszym lekarstwem na chandrę

  Maria Gładkowska, czyli Wanda z "Klanu", była kiedyś wielką przeciwniczką... telenowel. Nie miała nic przeciwko graniu w serialach, ale uparcie odrzucała propozycje udziału w telewizyjnych tasiemcach i sitcomach.

 • Oto rywalka cioci Stasi!

  Do obsady "Klanu" dołączyła Maria Gładkowska. Jako Wanda będzie nową miłością cukiernika Wiesława Orzeszki (Jerzy Molga), którego Jeremiaszek (Wincenty Grabarczyk) nieustannie podejrzewa o romans z jego żoną Stasią (Kazimiera Utrata). Poznaj szczegóły!