• Informacje na temat:

  maria góralczyk aktorka

Artykuły na temat: maria góralczyk aktorka
 • Maria Góralczyk spodziewa się dziecka!

  Maria Góralczyk (36 l.) właśnie zdradziła radosną nowinę! Aktorka jest w ciąży!

 • Cyrk Marii Góralczyk

  Maria Góralczyk, modelka i aktorka, która niedawno zaliczyła pechowy występ w "Gwiezdnym cyrku", teraz poprowadzi program motoryzacyjny. Niedawno przyznała, że występ w show był dla niej "bardzo ważnym doświadczeniem".

 • Dalszy ciąg dramatu Marysi Góralczyk

  Marysia Góralczyk (27 l.) jest bardzo przygnębiona. Nie może się pozbierać po wypadku, który przeżyła w "Gwiezdnym cyrku". Przypomnijmy, że podczas swojego feralnego show, Marysia na jednej ręce(...)". "Będę w nim uwięziona aż sześć tygodni" - dodaje. Po wizycie w jednym szpitalu Maria udała się do następnego: "Po ośmiu godzinach byłam już wykończona. Na koniec trafiłam do szpitala Bródnowskiego...

 • Maria Góralczyk: Plastry antykoncepcyjne

  Mówi o sobie, że bardziej czuje się aktorką niż modelką, choć zastrzega, że nie ciągnie jej do teatru. Najbardziej znana jest z serial u "Camera Cafe", ale przyznaje, że ostatnio "związana jest z firmą farmaceutyczną, produkującą plastry antykoncepcyjne". Marysia Górlaczyk była w czwartek, 16 listopada, gościem interia.tv .

 • Podbija warszawskie teatry!

  Julia Kamińska, czyli Natasza Sznajder z "Reguł gry", podbija warszawskie teatry! W maju będzie ją można oglądać aż na dwóch stołecznych scenach. Młoda aktorka gra w przedstawieniu "Ostra jazda" w Teatrze Komedia i sztuce "Dwie połówki pomarańczy" w Teatrze Capitol.

 • Namiesza w "Pierwszej miłości"

  Choć Marysia Góralczyk skończyła dziennikarstwo, to właśnie aktorstwo sprawia jej największą przyjemność. Artystka ma nadzieję, że będzie mogła grać jak najdłużej.

 • Rodzinny dramat

  Mama młodego chirurga Kostka, którą zagra Maria Winiarska, i przystojny pielęgniarz dołączą wkrótce do obsady serialu "Na dobre i na złe".

 • Rodzinny dramat w "Na dobre..."

  Mama młodego chirurga Kostka, którą zagra Maria Winiarska i przystojny pielęgniarz dołączą wkrótce do obsady serialu "Na dobre i na złe" .

 • Gwiazdy wygrały z politykami

  Hoffer z "Na Wspólnej", Bartosz Obuchowicz, czyli Darek Nogaj z "Julii" czy Jan Jankowski, czyli Grzegorz Góralczyk z "Reguł gry". Piłkarzy do gry zagrzewały cheerleaderki, w które wcieliły się znane aktorki: Maja Bohosiewicz, czyli Anita Ziółkowska z "Julii", Małgorzata Socha, czyli Inga z "Przyjaciółek", Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", Edyta Olszówka i Klaudia Halejcio...

 • Weronika Rosati "czarną wdową"

  W jednej z rezydencji na warszawskiej Białołęce Marek Siudym zaciska dłonie na szyi Weroniki Rosati. Mrożącą krew w żyłach scenę usiłowania zabójstwa przerywa reżyser Andrzej Kostenko.

Wideo na temat: maria góralczyk aktorka
 • Maria Góralczyk: Mój pies jest gejem

  Pamiętacie Marysię Góralczyk? Aktorka, znana m.in. z filmu "Bellissima", podczas spaceru ze swoim psiakiem zdradziła m.in., że jej labrador Czedar, którego ma od jedenastu lat, jest gejem. (Na językach/x-news)

Dyskusje na temat: maria góralczyk aktorka
 • Re: "Blondynka" już bez Joanny Moro!

  krótkich, dosyć mocnych nóżkach. Ta aktorka jest za niska, aby zastąpić poprzedniczki, a przecież mamy trochę aktorek ze wzrostem powyżej 170cm: 172 - Sylwia Gliwa, Magdalena Górska, Weronika Książkiewicz, Magdalena Różczka; 173 - Karolina Gorczyca, Dominika Łakomska; 175 - Agnieszka Chylińska, Dorota Czaja, Anna Gzyra, Małgorzata Socha; 176 - Anna Guzik, 177 - Agata Buzek, Anna Czartoryska, Maria

 • Re: "Luz Maria": Peruwiański hit

  Ta aktorka na 1 zdjęciu jest bardzo podobna do Marysi Góralczyk :)