• Informacje na temat:

  maria i tomek

Artykuły na temat: maria i tomek
 • ​"rodzinka.pl": Tomek wyswata Marię ze swym najlepszym przyjacielem?

  Tomek (Maciej Musiał), widząc, jak bardzo nieszczęśliwa jest Maria (Agata Kulesza), postanowi pomóc jej w znalezieniu... faceta. Powie jej, że osobiście zna przynajmniej jednego mężczyznę, który chętnie by się z nią umówił, bo lubi dojrzałe kobiety. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) od razu domyśli się, że jej syn ma na myśli swego kumpla - Bola (Daniel Dziorek)!

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • "Na Wspólnej": Reformy Marii

  Po powrocie z Paryża Maria (Bożena Dykiel) z zachwytem opowie dzieciom o cudownej wycieczce.

 • Arkadiusz Janiczek: Zaczynam być sentymentalnym facetem

  13 lat grał w "Złotopolskich". Był przejmujący w "Placu Zbawiciela". Przedstawiamy portret Arkadiusza Janiczka.

 • „rodzinka.pl”: Dziewczyna Tomka zostanie nową przyjaciółką Natalii?

  Maria (Agata Kulesza), która właśnie została mamą, nie będzie miała czasu, by zbyt często spotykać się z Natalią (Małgorzata Kożuchowska). Boska postanowi znaleźć sobie nową przyjaciółkę i bardzo zbliży się do... dziewczyny swojego najstarszego syna!

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • "rodzinka.pl": Tomek i Kuba pójdą na swoje?

  .... Z kolei Maria (Agata Kulesza) podejmie się misji odwiedzenia Tomka i Magdy od pomysłu szybkiego założenia rodziny i rozpoczęcia życia na własną rękę. Tomek, Kuba i Kacper - pochłonięci własnymi sprawami(...)- Rodzina nam się rozłazi - stwierdzi ze smutkiem w głosie Natalia (Małgorzata Kożuchowska), kiedy Tomek (Maciej Musiał) oznajmi jej, że zamierza się wyprowadzić i zamieszkać z Magdą (Olga Kalicka...

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • "Na Wspólnej": Tomek rzuci Anastazję?

  Tomek rzuci Anastazję? Anastazja zwierza się Marii, czuje ulgę, że poroniła. Tomek, nie będzie musiał się z nią żenić, w końcu tylko ze względu na dziecko się jej oświadczył. Postępowanie młodego Nowaka wydaje się potwierdzać obawy Anastazji - chłopak każe jej oddać pierścionek zaręczynowy. Były mąż Elżbiety w niebezpieczeństwie Elżbieta znowu wybiera się do szpitala odwiedzić Marcinkową...

 • Elevator: Pierwsi Polacy na targach NAMM w USA

  Poznańska grupa Elevator będzie pierwszym polskim artystą, który zagra podczas NAMM w Anaheim (USA), największych targów muzycznych na świecie.

Zdjęcia na temat: maria i tomek
Wideo na temat: maria i tomek
 • Maria Niklinska całuje się z dziewczyną!

  Maria Niklińska, córka prezenterki Jolanty Fajkowskiej, po przygodzie z aktorstwem ma apetyt na karierę wokalną. Dziewczyna właśnie wydała drugiego singla pt. "Ile jeszcze" (muzykę napisał Tomek Lubert). Do piosenki powstał również teledysk, w którym Marysia przebiera się za zakonnicę, całuje z kobietą i przyjmuje komunię świętą. Czyżby liczyła na jakiś tani skandal?

 • "Zbrodnia": Maria Wolska

  Nadkomisarz Wolska jest szefową Tomka i Moniki. Ale czy to wyklucza jej udział w zbrodni?

 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2520.odcinka

  Włodek chce rozbić bank w "Milionerach" Tomek podstępem nakłania Włodka do udziału w "Milionerach". Rozmowa kwalifikacyjna do programu odbiega jednak od oczekiwań Zięby - i to Maria ma w tym swój udział. W finale zszokowany Roman dowiaduje się, że to on jest ostatnim kołem ratunkowym Włodka.

Dyskusje na temat: maria i tomek