• Informacje na temat:

  maria isabel

Artykuły na temat: maria isabel
 • Kazimierz Marcinkiewicz "wykopał" Isabel z domu!

  Do niedawna Kazimierz Marcinkiewicz (55 l.) i Isabel (32 l.) udawali, że w ich małżeństwie wszystko w porządku. Jeden z tabloidów donosi jednak, że para już dawno się rozstała...

 • Europejska Akademia Filmowa nominuje

  Europejska Akademia Filmowa ogłosiła listę filmów nominowanych do "europejskich Oskarów". Najwięcej nominacji przypadło niemieckiemu komediodramatowi "Good bye, Lenin!" . Dzieło Wolfganga Beckera zostało zauważone w aż pięciu kategoriach.

 • Isabel wyprowadziła się od Marcinkiewicza!?

  Jeden z tabloidów donosi, że Isabel z Brwinowa (32 l.) już nie mieszka z mężem. Kazimierz Marcinkiewicz (55 l.) został sam jak palec...

 • Wszystkie filmy są o miłości

  7 lutego rozpoczął się 58. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie. Festiwalowe wydarzenia relacjonuje Martyna Olszowska.

 • Isabel Marcinkiewicz żąda sporych alimentów!

  Jeśli sąd przychyli się do wniosku Isabel Marcinkiewicz (34 l.), były premier będzie musiał jej sporo płacić miesięcznie!

 • Berlin: 18. filmów w "Panoramie"

  W cyklu "Panorama światowego kina" podczas zbliżającego się 53. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie zaprezentowanych zostanie 18. obrazów, poinformowali organizatorzy Berlinale. Dodatkowo w głównym programie odbędą się pokazy specjalne 16. obrazów fabularnych, 10. dokumentów i 20. filmów krótkich. Pełna lista filmów zaproszonych do udziału w Festiwalu ogłoszona zostanie w styczniu.

 • Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel z Brwinowa wrócili do Polski!

  Po kilku latach spędzonych w Londynie Kazimierz Marcinkiewicz (54 l.) i Isabel z Brwinowa (32 l.), bohaterowie skandalu sprzed czterech lat, wrócili do Warszawy.

 • Madredeus już bez słynnej wokalistki

  Dwa koncerty (14 i 15 października) da w Polsce portugalski zespół Madredeus, popularny za sprawą występu w filmie "Lisbon Story". Legenda fado wystąpi jednak bez wokalistki Teresy Salgueiro, która rozstała się z grupą pod koniec 2007 roku.

 • Isabel Preysler nową kochanką noblisty! Dla niej Mario Vargas Llosa po 50 latach rzucił żonę!

  Llosie. Jak donosi dziennik "El Mundo" pisarz na straty spisał 50 lat małżeństwa i związał się z inną kobietą. Jego wybranką jest Isabel Preysler (64 l.), była żona Julia Iglesiasa i matka Enrique! Nie(...) potwierdzić, że jestem w seperacji z Patricią Llosą i że od ośmiu miesięcy pozostaję w związku z Isabel Preysler" - napisał. W tygodniu "Hola!" noblista wyjawił, że jest szaleńczo zakochany w nowej...

 • Europejskie Nagrody Filmowe: Pierwsza selekcja

  Europejska Akademia Filmowa (EFA - European Film Academy) dokonała wstępnego wyboru obrazów, które będą ubiegać się o nominacje do jej tegorocznych nagród. Do szacownej instytucji napłynęło 360 zgłoszeń, z których Akademicy wybrali 43 filmy. W wyróżnionej grupie znalazło się jedno polskie dzieło - "Edi" Piotra Trzaskalskiego.

Dyskusje na temat: maria isabel