• Informacje na temat:

  marią kaczyńską

Artykuły na temat: marią kaczyńską
 • Joanna Racewicz opowiedziała o niezwykłej relacji, jaka łączyła ją z Marią Kaczyńską!

  ...ich szczęściem.  Dziennikarka była tak zaprzyjaźniona z Marią Kaczyńską, że dostąpiła zaszczytu przygotowania o niej reportażu do programu „Dzień Dobry TVN”.  "Pamiętam każdą chwilę tego spotkania...

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "Fakt" ujawnia kolejne rewelacje na temat przyjaciółki Kaczyńskiego! Kim jest Janina Goss?

  ..., Janem Marią Tomaszewskim i jego córką, która pełniła rolę tłumaczki.  Dyskusja dotyczyła między innymi planów budowy w Warszawie wielkiego wieżowca przez powiązaną z Prawem i Sprawiedliwością spółkę(...) w sprawach związanych ze spółką Srebrna" - czytamy w tabloidzie.  Skąd Janina Goss wzięła się w życiu Kaczyńskiego? Cóż, ponoć kobieta przyjaźniła się z Jadwigą Kaczyńską (†86 l.), którą miała poznać na...

 • "Smoleńsk": Zdjęcia ruszą w lutym

  Zdjęcia do "Smoleńska" w reżyserii Antoniego Krauzego zaczną się pod koniec lutego w Warszawie - zapowiada producent Maciej Pawlicki. Pytany o krytyczną opinię ekspertów PISF na temat scenariusza, odpowiada: film ocenią widzowie.

 • Bogusław Kaczyński: jak wyglądało jego małżeństwo z Jadwigą Marią Jarosiewicz?

  Bogusław Kaczyński (†73 l.) niewiele mówił o swoim życiu prywatnym. Dlatego wielu jego fanów, a nawet znajomych, nie kryło zaskoczenia, gdy okazało się, że mężczyzna był niegdyś żonaty. O tym małżeństwie opowiedziała swego czasu Jadwiga Maria Jarosiewicz.

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • Maria Peszek: Pomogłam dokonać aborcji!

  Maria Peszek (42 l.) zabrała głos w sprawie ustawy antyaborcyjnej, która niedawno trafiła do Sejmu!

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Marta Kaczyńska zaczyna nowe życie!

  Zgodnie z zapowiedziami Marta Kaczyńska (36 l.) i Marcin Dubieniecki (36 l.) rozwiedli się na pierwszej rozprawie. Teraz oboje otwierają nowy rozdział.

 • Kaczyński o Peszek: Takie postawy trzeba zwalczać

  Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński skrytykował postawę wokalistki Marii Peszek.

Zdjęcia na temat: marią kaczyńską
Wideo na temat: marią kaczyńską
 • Wiganna Papina "stylizowała" pogrzeb Kaczyńskich

  Wiganna Papina po katastrofie smoleńskiej była stylistycznym wsparciem dla rodziny Kaczyńskich. Stylistka nie tylko przygotowywała Marię i Lecha, ale także ubierała Martę Kaczyńską na pogrzeb.

 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

 • Wiganna Papina: Seks jest jak jedzenie

  Wiganna Papina pochwaliła się ostatnio, że "stylizowała" pogrzeb Marii i Lecha Kaczyńskich. Teraz zabrała głos w sprawie seksu.

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...