• Informacje na temat:

  maria konarowska

Artykuły na temat: maria konarowska
 • Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska łapią stopa w Polsce!

  Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, uczestniczki programu "Azja Express", postanowiły sprawdzić, czy w Warszawie łatwo jest złapać stopa.

 • Agata Nizińska czyta "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

  Piosenkarka i aktorka Agata Nizińska, wnuczka wybitnego artysty Wojciecha Pokory, zagłębi się w intymny świat kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Maria Konarowska i Ludwik Borkowski: Uczucie z "Azja Expres" nie przetrwało?

  Los zetknął ich ze sobą na planie programu TVN "Azja Express". Oboje są aktorami, a nawet mieszkają blisko siebie w Warszawie, ale przedtem nie mieli okazji się spotkać. Maria Konarowska (36 l.), córka Joanny Szczepkowskiej, i Ludwik Borkowski, choć byli w dwóch rywalizujących ze sobą drużynach, szybko nawiązali ze sobą nić porozumienia.

 • "Pierwsza miłość": Zakonnik i dziennikarka

  Zakonnik i dziennikarka wkraczają do akcji. Robert Gonera i Maria Konarowska w nowych rolach w serialu "Pierwsza miłość" .

 • Romans w "Azja Express"? Maria Konarowska i Ludwik Borkowski komentują sprawę

  Wydawało nam się, że na planie "Azja Express" nie ma mowy o romansach. W końcu uczestnicy są maksymalnie skoncentrowani na tym, żeby przeżyć dzień mając w kieszeni 1 dolara, a nie na tym, aby kogoś poderwać. Okazuje się jednak, że nawet w tak ekstremalnych warunkach może narodzić się nić sympatii i zauroczenia. Przykładem jest Maria Konarowska oraz Ludwik Borkowski, którzy - jak głosi plotka...

 • Wampiryczny ślub w "Pierwszej miłości"

  Scenarzyści serialu "Pierwsza miłość" postanowili zaskoczyć widzów. W jesiennych odcinkach Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski) przestanie być kawalerem. Wybranką jego serca zostanie Berenika (Maria Konarowska), z którą przed wakacjami zażarcie walczył o wpływy w firmie.

 • Ludwik Borkowski i Maria Konarowska jednak są parą?!

  Podczas programu "Azja Express" między dwójką uczestników ponoć zaczęło iskrzyć. Teraz Ludwik Borkowski (37 l.) przyznaje: "Marysia jest piękna!".

 • Serialowi aktorzy pomagają chorym dzieciom

  Grający w serialu "Pierwsza miłość" - Maria Konarowska, Łukasz Płoszajski i Michał Koterski - wzięli udział w finale akcji "Dziecięcy świat w kolorach" w szpitalu im. Radlińskiego w Łodzi. Aktorzy spotkali się z chorymi dziećmi i pomagali w malowaniu wielobarwnych motyli.

 • Maria Konarowska robi karierę w "Azja Express", ale w szkole nie była orłem

  Joanna Szczepkowska (63 l.) próbowała stworzyć pełną rodzinę. Niestety, nie udało się. Teraz obawia się, że życia nie ułoży sobie także jej córka Maria Konarowska (36 l.), gwiazda show "Azja Express", która w okresie dojrzewania sprawiała poważne problemy wychowawcze.

 • Kino Letnie Sopot - Zakopane

  1 lipca odbyła się uroczysta inauguracja Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane. Odbyły się 2 uroczyste gale - w Sopocie gospodarzem wieczoru był Olivier Janiak, a w Zakopanem Tomasz Raczek.

Zdjęcia na temat: maria konarowska
Wideo na temat: maria konarowska
 • Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska łapią stopa

  Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska postanowiły sprawdzić, czy w Warszawie łatwo jest złapać autostop.

 • Romans w "Azja Express"? Maria Konarowska i Ludwik Borkowski komentują

  W kolejnym odcinku "Azja Express" doszło do zamiany par. "Łukasz i Hania postanowili tak nas wszystkich sparować, żeby nam było komfortowo i to było bardzo fajne" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Maria Konarowska, aktorka. Jak aktor i fotograf Ludwik Borkowski wspomina współpracę w programie z aktorem Michałem Żurawskim? "On był serce, ja byłem rozum" - zdradził Borkowski. (Dzień Dobry TVN

 • Agnieszka Włodarczyk: Nie jestem majętna!

  Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska nie zgadzają się z opinią, że „Azja Express” to zabawa bogatych w biedaków. Nie uważają się za osoby majętne!