• Informacje na temat:

  maria niklińska 2012

Artykuły na temat: maria niklińska 2012
 • Zaśpiewają w duecie na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej!

  Maria Niklińska i Jarosław Witaszczyk, czyli Agata Wilczyńska i Marczenko z "Klanu", staną 4 sierpnia do walki o... Złoty Samowar. Wystąpią w duecie na tegorocznym Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze!

 • Serialowcy powalczą o medale... olimpijskie!

  W najbliższy weekend w położonej na Mazurach Ostródzie zaroi się od znanych z seriali aktorek i aktorów, którzy przyjadą tutaj, by wziąć udział w I Olimpiadzie Gwiazd. O medale w kilkunastu dyscyplinach sportowych walczyć będą m.in. Robert Moskwa, czyli doktor Artur Rogowski z "M jak miłość", i Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu".

 • Urszula Grabowska znalazła się na krawędzi

  ...roku. Produkcja będzie liczyć łącznie 13 odcinków. Jej emisja planowana jest na jesień 2012. Kolejne odcinki nadawane będą w telewizji Polsat najprawdopodobniej w niedzielę o godz. 22:00.

 • Dżentelmeni mówią "Stop bosym stopom"!

  ...kartach kalendarza i na płycie, były m.in. Edyta Herbuś i Maria Niklińska, czyli Marta Orłowska i Agata Wilczyńska z "Klanu", Weronika Książkiewicz, czyli Julia Podhorecka z "Rezydencji", i Agnieszka Włodarczyk, czyli Anna Bilewska z "Pierwszej miłości". Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza "Dżentelmeni 2012" i płyty "Muzyka z serca" przeznaczony będzie na zakup butów dla biednych dzieci. Oprócz...

 • Nietypowy pokaz mody

  ...odwiedziny w salonie. Razem z Magdaleną Waligórską, czyli Wioletką z "Rancza", dokładnie obejrzała całą nową kolekcję. Obie były zachwycone m.in. białymi czapkami z lisa. Maria Niklińska, czyli(...)To była bardzo nietypowa prezentacja nowej kolekcji Jesień - Zima 2011/2012 Ochnika. Zamiast tradycyjnego pokazu i wybiegu z modelkami gościom pozwolono buszować wśród wieszaków z ubraniami...

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • Maria Niklińska wraca do muzyki (teledysk "Na północy")

  Teledyskiem "Na północy" do muzyki powraca aktorka i dziennikarka Maria Niklińska. Jesienią ma pojawić się jej debiutancka płyta.

 • Nowe sezony show i seriali już w lutym

  Telewizje TVN i Polsat zdecydowały o przyspieszeniu wiosennych premier. Nowe sezony "X Factora", "Prawa Agaty", "Przepisu na życie", "Lekarzy" i "Przyjaciółek" rozpoczną się już w lutym. Z takiej decyzji władz obu stacji najbardziej cieszą się fani popularnych seriali i programów.

Zdjęcia na temat: maria niklińska 2012
 • Gwiazdy na gali Kalendarz Dżentelmena 2012