• Informacje na temat:

  maria niklińska 2013

Artykuły na temat: maria niklińska 2013
 • Polskie hity na wiosnę 2013

  ...wychowuje córkę Annę (Maria Niklińska). Po powrocie do kraju Sajno kupuje popularne czasopisamo dla kobiet oraz prowadzi fundację "La Liberta", która pomaga kobietom sprzedanym do domów publicznych(...) pomocy wystąpią m.in. Marian Kociniak, Marcin Bosak i Cezary Kosiński. Z kolei Wiktor (Marcin Dorociński) przeżyje rodzinny dramat związany z utratą bliskiej osoby. Prywatna tragedia To będzie dla...

 • Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła

  W obecności mnóstwa znanych z seriali gwiazd Łukasz Jemioł, jeden z najlepszych polskich projektantów, zaprezentował w czwartek swoją nową kolekcję. Pokaz obejrzały m.in. Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Maja Bohosiewicz, czyli Anita Ziółkowska z "Julii", i Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu".

 • Rodzinna lekcja aktorstwa

  Marię Niklińska, czyli Agatę Wilczyńską z "Klanu", można oglądać także w roli Majki w 12-odcinkowym serialu obyczajowym "Unia Serc", emitowanym na antenie TVP Info i w Internecie. W paru scenach wystąpi ze swoją mamą Jolantą Fajkowską.

 • "Na krawędzi 2": Kamilla Baar i Marek Bukowski znów razem!

  .... W drugiej serii serialu pojawi się także postać Marty Sajno i jej córki (Urszula Grabowska i Maria Niklińska), które były głównymi bohaterkami pierwszego sezonu. W "Na krawędzi 2" zagrają ponadto(...)"Na krawędzi", to serial dobrze znany polskiej publiczności. Wiosną 2013 roku cieszył się sporą popularnością. Twórcy jednak planowali zrealizowanie tylko jednej serii. Na prośbę widzów, którzy...

 • Baar i Bukowski znowu razem

  Kamilla Baar i Marek Bukowski będą gwiazdami jesiennej ramówki telewizji Polsat. Ten znany z "Na dobre i na złe" duet wystąpi razem w drugiej odsłonie serialu kryminalnego "Na krawędzi".