• Informacje na temat:

  maria niklińska sesje

Artykuły na temat: maria niklińska sesje
 • Serialowcy powalczą o medale... olimpijskie!

  W najbliższy weekend w położonej na Mazurach Ostródzie zaroi się od znanych z seriali aktorek i aktorów, którzy przyjadą tutaj, by wziąć udział w I Olimpiadzie Gwiazd. O medale w kilkunastu dyscyplinach sportowych walczyć będą m.in. Robert Moskwa, czyli doktor Artur Rogowski z "M jak miłość", i Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu".

 • Oto wyjątkowe kobiety XXI wieku!

  Gwiazdy "Klanu" - Izabela Trojanowska i Maria Niklińska, czyli Monika Ross-Nawrot i Agata Wilczyńska, znalazły się na kartach nowego albumu fotografika Sebastiana Skalskiego "Apetyt na kobiety" w gronie stu wyjątkowych kobiet XXI wieku.

 • Dziewczyny z kalendarza

  ...w 1700. odcinku telenoweli "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 24 stycznia). Jej autorem będzie Filip Konarski (Marcin Chochlew). Na nagą sesję zdecydują się: Maria (Bożena Dykiel), Kinga (Ilona Wrońska), Izabela (Anna Korcz), Honorata (Aleksandra Konieczna), Nicole (Maria Niklińska), Żaneta (Anna Guzik), Marta (Joanna Jabłczyńska). W czasie sesji do studia fotograficznego wtargnie Roman (Waldemar...

 • Maria Niklińska: Uroda nie zawsze pomaga

  22-letnia Maria Niklińska ( serial "Klan") w nowej polskiej komedii romantycznej "Ja wam pokażę!" wciela się w Tosię, córkę Judyty, bohaterki popularnych książek Katarzyny Grocholi. W czacie przeprowadzonym w portalu INTERIA.PL, młoda aktorka, córka popularnej prezenterki telewizyjnej Jolanty Fajkowskiej, opowiedziała m.in. dlaczego nie została modelką i o tym, że uroda nie zawsze pomaga

 • Liszowska zastąpi Cichopek

  Telewizja Polsat potwierdziła informacje o zmianie prowadzącej show "jak Oni śpiewają". Joanna Liszowska zastąpi Katarzynę Cichopek. Ujawniono również wstępną listę uczestników programu.

 • Premiera "Śniadania do łóżka"

  "Śniadanie do łóżka" to kolejna, po "Miłości na wybiegu", komedia romantyczna, która wyszła spod ręki Krzysztofa Langa. Podczas premiery filmu, która miała miejsce w środę, 3 listopada, w warszawskiej Kinotece, reżyser wyjaśniał, dlaczego znów sięgnął po ten gatunek.