• Informacje na temat:

  maria niklińska tzg

Artykuły na temat: maria niklińska tzg
 • Superniania oskarża jury "TzG"

  ...w ostatnią niedzielę (31 października) show opuściła Maria Niklińska. Górniak i Kliment od jury otrzymali najwyższą ilość punktów (40). "Do programu przyszłaś z pieczątką diwy. Cieszę się, że dziś miałam...

 • Uczy się gracji na parkiecie

  Maria Niklińska wystąpi w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" i zawalczy o główną nagrodę - Kryształową Kulę oraz samochód. Jak aktorka radzi sobie z nowym wyzwaniem?

 • Znowu zatańczą

  Już po raz 12. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. We wrześniu w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się między innymi Edyta Górniak, Maria Niklińska, Robert Korzeniowski i Andrzej Gołota. Zobaczymy także sporą ilość aktorów serialowych.

 • Patricia Kazadi w ćwierćfinale!

  Przypomnijmy, że po tym, jak z programu odpadła Maria Niklińska ("Klan"), Patrycja Kazadi została jedyną reprezentantką świata seriali w popularnym show. W dziesiątym odcinku ona i Łukasz Czarnecki(...) o Kryształową Kulę. A kogo Wy typujecie na zwycięzcę 12. edycji "TzG"? Czy dajecie szanse Patricii Kazadi i jej partnerowi Łukaszowi Czarneckiemu?

 • Serialowcy na parkiecie

  ...seriali. Dwóch swoich reprezentantów w show będzie miała najprawdopodobniej saga rodu Mostowiaków, po jednym - "Na Wspólnej", "Szpilki na Giewoncie" oraz "Klan". Oto oni: 1. Maria Niklińska ("Klan(...) miłość"); 4. Maciej Jachowski ("M jak miłość"); 5. Marcin Kwaśny (Szpilki na Giewoncie"); 6. Patricia Kazadi ("Na Wspólnej"). Więcej informacji na temat udziału gwiazd seriali w "TzG" oraz personalia...

 • "TzG": Mężczyźni na wylocie?

  Za nami półmetek rywalizacji XII edycji "Tańca z Gwiazdami". Poprzedni odcinek, wedle wcześniejszych prognoz, okazał się być ostatnim dla Doroty Zawadzkiej. Teraz bukmacherzy przepowiadają zaciętą rywalizację w najbliższą niedzielę.

 • Monika Pyrek: Jestem szczęśliwa

  Monika Pyrek została zwyciężczynią ósmego odcinka programu "Taniec z gwiazdami". - Jestem bardzo szczęśliwa - przyznała tyczkarka.

 • Gwiazda "Tańca z gwiazdami" u lekarza

  Aktorka Klaudia Halejcio, którą w marcu zobaczymy w Polsacie w programie "Dancing with the Satrs. Taniec z gwiazdami", odniosła kontuzję.