• Informacje na temat:

  maria niklińska w ciąży

Artykuły na temat: maria niklińska w ciąży
 • "Na Wspólnej": Nicole w ciąży!

  W dniu rozwodu Leśniewski (Krzysztof Wieszczek) przyjdzie po Martę, która - zgodnie z obietnicą - ma mu towarzyszyć w czasie rozprawy w sądzie. Nie zdążą wyjść z domu, gdy Mikołaj dostanie telefon od swojego adwokata. Dowie się od niego, że sprawa została przełożona na inny termin. Powód? Nicole (Maria Niklińska) przedłożyła sądowi zwolnienie lekarskie w związku z faktem, iż jej ciąża jest...

 • Drugi sezon "Na krawędzi"

  Handel noworodkami, nielegalne eksperymenty koncernów medycznych i wszechogarniająca korupcja. W drugiej serii "Na krawędzi" odkryjemy nici powiązań między gangsterami a biznesmenami, policją i politykami.

 • "Klan": Agata i Jacek będą mieli syna!

  O tym, że Agata (Maria Niklińska) i Jacek (Tomasz Bednarek) zostaną rodzicami, jako pierwsza dowie się Małgosia (Suzanna von Nathusius). To ona zdradzi Beacie (Magdalena Wójcik), że wkrótce będzie miała drugiego brata!

 • Co w kinach? Odkrycie roku!

  W tym tygodniu na ekrany polskich kin trafiają dwie australijskie produkcje: uznawany za odkrycie roku gangsterski dramat "Królestwo zwierząt" i thriller "Piąty wymiar". Wśród 6 premier znalazła się też jedna krajowa produkcja: niezależny film "Czarny" z Michałem Żurawskim i Marią Niklińską.

 • "Klan": Uczuciowe tsunami u Lubiczów

  Agata (Maria Niklińska) pojedna się z Jackiem (Tomasz Bednarek) i padną sobie w ramiona. Zyta (Magdalena Stam) dowie się, że Sandra (Magdalena Górska) - podobnie jak ona - spodziewa się dziecka. A Miłosz (Konrad Darocha) znajdzie sposób, by Julka (Katarzyna Ucherska) zapomniała o swojej miłości do niego.

 • Nicole zajdzie w ciążę!

  Jesienią duże zmiany czekają Nicole (Maria Niklińska) i Mikołaja (Krzysztof Wieszczek), bohaterów telenoweli “Na Wspólnej". Ich życie do góry nogami wywróci wiadomość o nieplanowanej ciąży Amerykanki.

 • Jacek oświadczy się Agacie!

  Niebawem Jacek Borecki (Tomasz Bednarek) poprosi o rękę swoją ukochaną Agatę Wilczyńską (Maria Niklińska), która spodziewa się jego dziecka. Sprawdź szczegóły!

 • Szkoła uczuć u Lubiczów

  Wkrótce Agata Wilczyńska (Maria Niklińska) zaobserwuje u siebie niepokojące objawy. Szybko pobiegnie do apteki. Co wykaże domowy test ciążowy?

 • "Na Wspólnej": Rodzina się powiększy

  Żaneta dowie się, że jest w ciąży. Mikołaj postawi wszystko na jedną kartę i przegra… życie. Z kolei Smolny będzie autorem kolejnej intrygi.

 • Nicole chce wracać do USA!

  Honorata (Aleksandra Konieczna) i Roman (Waldemar Obłoza) zapewniają Nicole (Maria Niklińska), że zawsze może na nich liczyć i uważać ich dom za swój. Nicole jest wzruszona ich propozycją. Jednak(...) Nicole jest już w ósmym tygodniu ciąży! Ale zdania nie zmienia.. . Teraz z Mikołajem postanawia osobiście rozmówić się Roman. Mężczyźni spotykają się w barze na Wspólnej. Hoffer opowiada chłopakowi...