• Informacje na temat:

  maria niklińska w na wspólnej

Artykuły na temat: maria niklińska w na wspólnej
 • "Klan": Maria Niklińska nagrała płytę

  Do tej pory skupiała się głównie na aktorstwie, teraz w jej duszy gra muzyka. Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", bo o niej mowa, wydaje debiutancką płytę "Maria". W wywiadzie zdradza, że wielką inspiracją jest dla niej pradziadek Dominik, który był pionierem jazzu w Polsce.

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • "Na Wspólnej": Przebaczy mężowi?

  Nowy inwestor zapewni, że budowa osiedla zostanie wznowiona i wkrótce będą się mogli wprowadzić do swoich domów. Muszą jednak dopłacić ok. 500 złotych za metr kwadratowy powierzchni mieszkania. Dla Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) 80 tysięcy złotych dopłaty to żaden problem - wygrał przecież znacznie więcej! Wyśle Nicole (Maria Niklińska) przez posłańca piękny bukiet róż. Mikołaj umieści tam...

 • Maria Niklińska: Dwie ciąże naraz

  - Mam duszę obieżyświata i poszukiwacza przygód - zdradza nam Maria Niklińska, która w wolnym czasie podróżuje. Na razie jednak nigdzie się nie wybiera, bo czeka ją sporo nowych wyzwań zawodowych. W tym roku aktorka bardzo nas zaskoczy!

 • "Na Wspólnej": Długi i... kasyno

  ...(Maria Niklińska), ile tego dnia zarobił. Stwierdzi, że trzeba po prostu robić swoje i wierzyć, że wszystko będzie dobrze. - Wyjdziemy z tarapatów finansowych - zapewni żonę.

 • Maria Niklińska wraca do muzyki (teledysk "Na północy")

  Teledyskiem "Na północy" do muzyki powraca aktorka i dziennikarka Maria Niklińska. Jesienią ma pojawić się jej debiutancka płyta.

 • "Na Wspólnej": Nicole porzuci męża

  Leśniewski (Krzysztof Wieszczek) po raz kolejny wygra sporą sumę w kasynie. W domu Roman (Waldemar Obłoza) powie mu, że to, co robi, może mieć fatalne konsekwencje i że powinien w końcu zacząć się leczyć. Przez przypadek Nicole (Maria Niklińska) usłyszy te słowa. Wścieknie się, że nikt nie powiedział jej, co się dzieje. Mikołaj uświadomi żonie, że ma dobrą passę i jest w stanie spłacić...

 • Maria Niklińska: Chcę różnorodności!

  - Rola Anki jest jedną z najważniejszych, jakie dotąd grałam. Teraz też moją bohaterkę czekają poważne przejścia, dlatego jest to dla mnie wyzwanie - mówi Maria Niklińska.

 • "Na Wspólnej": Zostaną na lodzie

  Wkrótce młodzi Leśniewscy (Maria Niklińska i Krzysztof Wieszczek) wprowadzą się tymczasowo do Hofferów (Aleksandra Konieczna i Waldemar Obłoza). Ucieszą się, że bank udzieli im kredytu, jednak okaże się, że pieniądze trafią do dewelopera najwcześniej za 9 dni. Poproszą o przyśpieszenie procedury, bo na wymarzony dom jest wielu chętnych i sprzedawca może nie zechcieć czekać tyle czasu. Bankier...

 • Namiesza w "Na Wspólnej"

  Wydaje się, że z ich miłości nic nie będzie. Ale gdy Nicole (Maria Niklińska) pada ofiarą złodziei, Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) chce iść jej z pomocą. Co przyniesie im los?

Zdjęcia na temat: maria niklińska w na wspólnej
Wideo na temat: maria niklińska w na wspólnej
Dyskusje na temat: maria niklińska w na wspólnej