• Informacje na temat:

  maria pakulnis pierwsza miłość

Artykuły na temat: maria pakulnis pierwsza miłość
 • "Pierwsza miłość": Święta Marii Pakulnis

  .... Żeby choć trochę pożyć normalnie. Rozm. MARIA OSTROWSKA...

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • "Powiedz TAK!": Duch Marii Pakulnis się nie starzeje!

  ..."Mój duch się nie starzeje" - mówi PAP Life Maria Pakulnis, która w sobotę skończy 60 lat. "Proszę życzyć mi zdrowia i jeszcze wielu niespodzianek w moim zawodzie" - dodaje i podkreśla, że kocha swoją pracę. Po niej zaś odpoczywa jednocząc się z przyrodą...

 • "Pierwsza miłość": Przemiana?

  Maria Pakulnis po dwóch latach ponownie pojawiła się na planie serialu "Pierwsza miłość" i trzeba przyznać, że tym powrotem scenarzyści przygotowali dla widzów produkcji ogromną niespodziankę.

 • "Pierwsza miłość": Ciągle prześladowana?

  Przypomnijmy, że Leszczyński (Bronisław Wrocławski), dobry znajomy i biznesowy partner Anety (Maria Pakulnis), pojawił się w 2381. odcinku serialu. Od razu zapałał wielką namiętnością do Aśki (Paulina Gałązka) i starał się ze wszystkich sił przekonać dziewczynę, by została jego kochanką. Gdy dzięki  interwencji Pałkowskiej ten plan spalił na panewce, a dodatkowo Aneta wycofała się ze wspólnych...

 • "Pierwsza miłość": Zaskakujące zmiany

  Po wakacjach widzowie zobaczą serial "Pierwsza miłość" w całkiem nowej odsłonie. - Zmieniamy wszystko. Od kostiumów, przez scenografię, obiekty, na scenariuszu skończywszy - zapowiadają twórcy.

 • Maria Pakulnis: Myślałam, że dłużej nie dam rady

  Do znudzenia będę powtarzała zdanie, które jest wyświechtane, ale prawdziwe: "Co cię nie zabije, to cię wzmocni". Stało się ono mottem mojego życia - wyznała w wywiadzie Maria Pakulnis (61 l.). Osiem(...). - Na pewno byliśmy burzliwym małżeństwem - powiedziała Pakulnis. Zaledwie kilka lat po ślubie Krzysztof zadurzył się w młodziutkiej absolwentce wydziału aktorskiego, Joannie Trzepiecińskiej. Maria...

 • "Pierwsza miłość" - nowe odcinki

  Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu serialu "Pierwsza miłość". Scenarzyści zaplanowali dla widzów sto nowych epizodów. Premierowe odcinki na antenie Polsatu już od września.

 • "Pierwsza miłość": Marysia jest w ciąży?

  ...i zaczynie reanimować nieprzytomną Majkę. Wtem w mieszkaniu pojawi się Aneta (Maria Pakulnis), która uzna Michała za napastnika i... uderzy go patelnią w głowę. Co stało się Majce? Czy przyczyną jej...

 • Serial "Pierwsza Miłość" nominowany

  Serial "Pierwsza Miłość" - produkowany przez Grupę ATM i emitowany w telewizji Polsat - otrzymał nominację do nagrody w prestiżowym, międzynarodowym festiwalu ROSE D'OR w kategorii telenowela. Jest to pierwsza w historii festiwalu Rose D'or nominacja dla polskiego serialu.

Wideo na temat: maria pakulnis pierwsza miłość
 • "Pierwsza miłość": "To prawda?"

  Przed Anetą (Maria Pakulnis) otwiera się szansa na kupno ciekawej kolekcji obrazów. W trakcie negocjacji z klientem, za sprawą Aśki (Paulina Gałązka) dowiaduje się o zdradzie swojego męża… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • "Pierwsza miłość": "I tak długo wytrzymała"

  Aśka (Paulina Gałązka) czuje się niedoceniona przez swoją szefową i decyduje się przyjąć pracę w galerii Anety (Maria Pakulnis). Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.