• Informacje na temat:

  maria pakulnis w pierwszej miłości

Artykuły na temat: maria pakulnis w pierwszej miłości
 • Maria Pakulnis: Myślałam, że dłużej nie dam rady

  Do znudzenia będę powtarzała zdanie, które jest wyświechtane, ale prawdziwe: "Co cię nie zabije, to cię wzmocni". Stało się ono mottem mojego życia - wyznała w wywiadzie Maria Pakulnis (61 l.). Osiem(...). - Na pewno byliśmy burzliwym małżeństwem - powiedziała Pakulnis. Zaledwie kilka lat po ślubie Krzysztof zadurzył się w młodziutkiej absolwentce wydziału aktorskiego, Joannie Trzepiecińskiej. Maria...

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ...robi! Do tej pory w "Pierwszej miłości" zagrało już ponad 2 tysiące aktorów. W postaci, które są z widzami od samego początku wcielają się: Aneta Zając (Marysia Radosz), Maria Pakulnis (Aneta(...)"Więc obejmij mnie, dobry Wrocławiu..." Akcja "Pierwszej miłości" rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym wątkiem przez lata były miłosne perypetie Marysi (Anety Zając) i Pawła (Mikołaja...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • "Pierwsza miłość": Marysia jest w ciąży?

  ...rehabilitacji. W 2130. odcinku "Pierwszej miłości" Michał (Wojciech Błach) odbierze głuchy telefon od Marysi. Okaże się, że zajęta ciągłą rehabilitacją córki, zmęczona i wyczerpana straciła(...) i zaczynie reanimować nieprzytomną Majkę. Wtem w mieszkaniu pojawi się Aneta (Maria Pakulnis), która uzna Michała za napastnika i... uderzy go patelnią w głowę. Co stało się Majce? Czy przyczyną jej...

 • Wraca do "Pierwszej miłości"

  Maria Pakulnis wraca na plan "Pierwszej miłości" . Na jesieni ponownie zobaczymy w serialu postać Anety Wróbel-Pałkowskiej.

 • Mam szczęście do ludzi

  ...- Dzielimy się wiadomościami, przeżyciami. Wiem, kto zmienił stan cywilny, komu się urodziło dziecko - mówi Maria Pakulnis o planie serialu "Pierwsza miłość".

 • Mam szczęście do ludzi

  - Dzielimy się wiadomościami, przeżyciami. Wiem, kto zmienił stan cywilny, komu się urodziło dziecko - mówi Maria Pakulnis o planie serialu "Pierwsza miłość".

 • Wraca po kilkuletniej nieobecności

  Maria Pakulnis wraca na plan "Pierwszej miłości". Na jesieni ponownie zobaczymy w serialu postać Anety Wróbel-Pałkowskiej.

 • "Pierwsza miłość": Zaskakujące zmiany

  Po wakacjach widzowie zobaczą serial "Pierwsza miłość" w całkiem nowej odsłonie. - Zmieniamy wszystko. Od kostiumów, przez scenografię, obiekty, na scenariuszu skończywszy - zapowiadają twórcy.

Zdjęcia na temat: maria pakulnis w pierwszej miłości
Dyskusje na temat: maria pakulnis w pierwszej miłości
 • Re: Wbrew przeciwnościom losu

  Czy ja byłam z pieskiem czy bez pieska to Tyszkiewicz pytała a nie Pakulnis. Maria Pakulnis to jest ta co w Pierwszej miłości gra/grała Anetę Pałkowską