• Informacje na temat:

  maria perez

Artykuły na temat: maria perez
 • "Esmeralda": Wielki powrót po latach

  ...w 2013 roku - aktor od lat chorował na raka wątroby. W kwietniu tego roku pożegnaliśmy z kolei Gustava Rojo (93 l.), który w serialu wcielał się w Bernarda Pereza-Montalvo. Jego córka zdradziła, że(...) "Ukryta miłość" i "Po prostu Maria". Zdjęcia do "Sin tu mirada" rozpoczną się we wrześniu, a główną rolę zagra 27-letnia Claudia Martín (Vicky z "Drogi do szczęścia").

 • Sprośny gej gospodarzem

  Słynny plotka rski bloger Perez Hilton został wybrany gospodarzem internetowej transmisji wręczenia nagród MTV Europe Music Awards 2008.

 • Dziwne zbiegi okoliczności

  Najwyraźniej już nie wystarczy, jak Maria Peszek, cierpieć w Bangkoku, a następnie o tym wylewnie opowiedzieć . Lady Gaga wytycza nowe kierunki w dziedzinie promocji.

 • 10-latka doprowadziła GaGę do łez

  Lady GaGa skontaktowała się z 10-letnią Marią Aragon, która umieściła w internecie własną wersję nowego przeboju gwiazdy "Born This Way". Filmik ze śpiewającą dziewczynką bije rekordy popularności.

 • Latynoskie Grammy

  Alejandro Sanz, współpracujący niegdyś z Rickym Martinem, to największy zwycięzca tegorocznej, piątej edycji Latin Grammy Awards. W środę, 1 września, hiszpański wokalista i kompozytor zdobył pięć statuetek. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w sali "Shrine Auditorium" w Los Angeles.

 • Weekend w kinie

  W piątek, 25 czerwca, na ekrany polskich kin wchodzi pięć nowych filmów: "Ruchome słowa" z Catherine Deneuve i Johnem Malkovichem, "Zostaję!" - francuska komedia romantyczna z Sophie Marceau w roli głównej, "Cube 2" - kontynuacja słynnego thrillera science-fiction, amerykańska komedia "Connie i Carla" oraz roztańczona opowieść "Honey" .

 • Młode kino w San Sebastian

  Organizatorzy 51. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Donostia-San Sebastian ujawnili listę filmów zakwalifikowanych do głównego konkursu. W przeglądzie dominować będą obrazy młodych, perspektywicznych reżyserów. Impreza odbędzie się w dniach 18-25 września.

 • Nowe gwiazdy kina

  Kino potrzebuje gwiazd. Bez nich nie ma dobrych i kasowych filmów, nie ma milionów widzów, nie rozwija się show-biznes. Pojawienie się w 2004 roku takich nazwisk, jak Scarlett Johansson ( "Dziewczyna z perłą" ) i Sofia Coppola ( "Między słowami" ) w Hollywood oraz Magdalena Piekorz ( "Pręgi" ) i Tomek Bagiński ( "Katedra" ) w Polsce, pozwala z nadzieję patrzeć na przyszłość kina.

 • 2013: Rok pożegnań

  Paul Walker, James Gandolfini, Nagisa Oshima, Patrice Chéreau, Lucyna Winnicka - w 2013 roku musieliśmy pożegnać wiele gwiazd światowego kina.

Wideo na temat: maria perez
 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

 • Mysi agenci

  Animowana komedia przygodowa, w której Stefan Malutki zmierzy się z najtrudniejszym zadaniem w karierze mysiego agenta i udowodni światu, że MYSZje niemożliwe są nie tylko dla orłów. Stefan Malutki staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącą myszkę i uczynić z niej gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki - odważnej mysiej mistrzyni salsy Loli.

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...