• Informacje na temat:

  maria peszek corka

Artykuły na temat: maria peszek corka
 • ...normalną osobą, która stara się żyć uczciwie, godnie, moralnie i to, że jestem osobą niewierzącą, nie zmienia tego". Maria Peszek była bardzo bogobojnym dzieckiem. Dziś Bóg przeszkadza jej(...). Polacy nawet nie potrafią się modlić. Jedyny, który to umiał, to Jan Paweł II" - powiedział reżyser w jednym z wywiadów. Maria Czubaszek czuje się wolna i szczęśliwa, nie wierząc w żadnego Boga...

 • Skandalistka Maria Peszek

  W poniedziałek, 9 września, Maria Peszek skończyła 40 lat. Wokalistka zasłynęła trzema świetnymi albumami i licznymi kontrowersjami. Zobaczcie, czym i jak oburzała Polaków córka Jana Peszka.

 • "Hujawiak" Marii Peszek

  ..."To jawna drwina z pięknego polskiego tańca ludowego i dumy mieszkańców Kujaw" - piekli się jeden z tabloidów pisząc o tekstach z nowej płyty Marii Peszek (35 l.).

 • Maria Peszek zagra w serialu

  Aktorka i piosenkarka Maria Peszek (35 lat), córka aktora Jana Peszka, zwana powszechnie przez znajomych "Manią", ma zagrać w przygotowywanym przez TVP2 serial u kabaretowym pt. "Rodzina Trendych". Jak dotychczas serialami "Mania" miała niewiele wspólnego, zdarzyły jej się bowiem tylko niewielkie role w "Miasteczku", drugiej części "Bożej podszewki", gościnnie wystąpiła w "Na dobre i na złe".

 • Maria Peszek w serialu

  Aktorka i piosenkarka Maria Peszek (35 l.), córka aktora Jana Peszka, zwana powszechnie przez znajomych "Manią", ma zagrać w przygotowywanym przez TVP2 serial u kabaretowym pt. "Rodzina Trendych".

 • Peszek w męskiej bieliźnie

  W piątek, 17 października, w Warszawie odbył się koncert promujący płytę "Maria Awaria" na którym Maria Peszek odebrała Platynę.

 • Rysiek z "Klanu" drży o córkę

  ...jej przygotować się do egzaminów wstępnych" - wspomina. Dziś Anna Maria uczy się od takich sław polskiego kina jak: Anna Dymna, Jan Peszek, Jerzy Stuhr, Krzysztof Globisz, Anna Polony czy Dorota(...) Maria. "Dzieci mam już dorosłe. Syn Mateusz studiuje w Berlinie animację komputerową, Łukasz pracuje i studiuje w Krakowie, a najmłodsza Anna Maria jest na drugim roku szkoły teatralnej. Chodzi do tej...

 • Nikt nie chciał Peszek!

  Wojciech Waglewski, który pracował z Marią Peszek nad jej debiutanckim albumem, przypomina o początkach kariery kontrowersyjnej wokalistki.

 • Piotr Cyrwus drży o córkę

  ...córka - Anna Maria. "Dzieci mam już dorosłe. Syn Mateusz studiuje w Berlinie animację komputerową, Łukasz pracuje i studiuje w Krakowie, a najmłodsza Anna Maria jest na drugim roku szkoły teatralnej(...) aktorką, to bardzo się ucieszyłem i nawet trochę pomagałem jej przygotować się do egzaminów wstępnych" - wspomina. Dziś Anna Maria pobiera nauki aktorstwa u takich sław polskiego kina jak: Anna Dymna...

 • Piotr Cyrwus drży o córkę

  Znany, krakowski aktor Piotr Cyrwus ma powody do dumy. W ślady taty idzie bowiem jego córka - Ania, która z powodzeniem studiuje w krakowskiej szkole teatralnej.

Wideo na temat: maria peszek corka
 • Jan Peszek o córce: Jest fantastyczna. Totalnie bezkompromisowa

  Aktor Jan Peszek chętnie słucha płyt swojej córki Marii Peszek. Podoba mu się nie tylko warstwa muzyczna twórczości Marii, lecz także jej wizerunek artystyczny. Aktor jest zachwycony bezkompromisowością i odwagą córki, która poprzez muzykę wyraża swoją postawę wobec świata. (Newseria Lifestyle)