• Informacje na temat:

  maria peszek wywiad

Artykuły na temat: maria peszek wywiad
 • Maria Peszek krytycznie o Polsce: "To jedna z najciemniejszych ojczyzn, jaką można sobie wylosować"

  Maria Peszek (45 l.) udzieliła mocnego wywiadu, w którym nie zostawia na Polsce i Polakach suchej nitki...

 • "Speculum to po łacinie zwierciadło - każdy widzi w nim co chce" (wywiad ze Speculum)

  Speculum to swoista supergrupa, w której połączyli siły muzycy zespołów Bracia Figo Fagot, El Dupa i Cremaster. Pod koniec października ukazała się ich debiutancka płyta "Brak CD".

 • Maria Peszek "wku..." na Polaków

  ..."Ludzie przykładają do mnie własną cyniczną miarę i mówią, że to była historia promocyjna" - zżyma się Maria Peszek (39 l.), przywołując słynny już wywiad, w którym stwierdziła, że chciała umrzeć.

 • Michał Piróg zatańczy w 'You Can Dance"

  Michał Piróg dotrzyma słowa, które dał w poprzednim odcinku "You Can Dance"! Dawno niewidziany w roli tancerza juror stanie na scenie Polsatu i razem z uczestnikami VIII edycji wystąpi w układzie zbiorowym na otwarcie najbliższej odsłony programu!

 • .... Polacy nawet nie potrafią się modlić. Jedyny, który to umiał, to Jan Paweł II" - powiedział reżyser w jednym z wywiadów. Maria Czubaszek czuje się wolna i szczęśliwa, nie wierząc w żadnego Boga(...) normalną osobą, która stara się żyć uczciwie, godnie, moralnie i to, że jestem osobą niewierzącą, nie zmienia tego". Maria Peszek była bardzo bogobojnym dzieckiem. Dziś Bóg przeszkadza jej...

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

 • Maria Peszek w serialu

  Aktorka i piosenkarka Maria Peszek (35 l.), córka aktora Jana Peszka, zwana powszechnie przez znajomych "Manią", ma zagrać w przygotowywanym przez TVP2 serial u kabaretowym pt. "Rodzina Trendych".

 • Maria Peszek: Wyjeżdżam. Daleko (wywiad)

  Specjalnym koncertem w Klubie Studio w Krakowie (niedziela, 15 grudnia) swój muzyczny 2013 rok zamknie i podsumuje Maria Peszek. "Jestem szczęśliwym człowiekiem, który robi to, co kocha" - mówi nam.

 • Urbańska wściekła! Oskarża dziennikarza TVN24 o kłamstwo!

  Natasza Urbańska (39 l.) udzieliła kolejnego wywiadu, w którym wróciła do kontrowersji związanych z jej chyba jedyną znaną powszechnie piosenką. Nie zabrakło mocnych słów i oskarżeń...

 • Skandalistka Maria Peszek

  W poniedziałek, 9 września, Maria Peszek skończyła 40 lat. Wokalistka zasłynęła trzema świetnymi albumami i licznymi kontrowersjami. Zobaczcie, czym i jak oburzała Polaków córka Jana Peszka.