• Informacje na temat:

  maria sadowska biust

Artykuły na temat: maria sadowska biust
 • Pokazali za dużo w 2014 roku!

  Maria Sadowska na jednej z imprez zaprezentowała światu swoje czarne majtki. W jej przypadku było to chyba działanie dość nieświadome... Znana m.in. ze "Złotopolskich" i "Pierwszej miłości(...) wróciła! Na evencie magazynu "Moda & Styl" Fajcht zwracała uwagę przede wszystkim dość odważną kreacją, która eksponowała jej biust, a prześwitujące koronki wyraźnie odsłoniły jej bieliznę. Jennifer...

 • Zaprezentowała biżuterię i biust

  Marysia Sadowska (30 l.) jest przede wszystkim wokalistką, ale w ostatni weekend zmieniła branżę. Podczas Warsaw Fashion Week wystąpiła w roli modelki.

 • Kobieta... rozebrana na litery

  Z okazji 8 marca twórcy filmu "Dzień kobiet" podjęli się śmiałego wyzwania i rozebrali kobietę... na litery. O biustach, anarchii i rozdziewiczaniu wszechświata opowiadają Maria Sadowska, Katarzyna Kwiatkowska i Eryk Lubos.

 • "Pokłosie" otworzy "Cinergię"

  Pokaz najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego "Pokłosie" z udziałem jego twórców, otworzy w piątek, 9 listopada, w łódzkim kinie Bałtyk 17. Forum Kina Europejskiego "Cinergia". Gośćmi Forum mają być znakomici reżyserzy Andriej Konczałowski oraz Ulrich Seidl.

 • Andriej Konczałowski przyjedzie do Łodzi

  Znakomity rosyjski reżyser Andriej Konczałowski, austriacki reżyser Ulrich Seidl i aktorka Margarethe Tiesel przyjadą do Łodzi na 17. Forum Kina Europejskiego "Cinergia", które odbędzie się w dniach 9-16 listopada.

 • Muzyczne głosy wyborcze

  "Są nas miliony" - przekonywał duet blondwłosych bliźniaczek z grupy 2Sisters w kampanii wyborczej Grzegorza Napieralskiego. Lider SLD uzyskał zaskakująco dobry wynik, a my przed II turą przyglądamy się muzykom wspierającym Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego.