• Informacje na temat:

  maria sadowska z chłopakiem

Artykuły na temat: maria sadowska z chłopakiem
 • Na Wspólnej

  Hoffer zmienił zdanie i nie zgadza się na rozwód bez orzekania o winie. Między nim a Ewą dochodzi do gwałtownej kłótni. Agnieszka ostrzega ich, że jeśli nie dojdą do porozumienia, ich rozwód może trwać latami. W tej sytuacji Ewa zgadza się wziąć całą winę na siebie. Maria, widząc, że Róża świetnie dogaduje się z Romanem, namawia ją, żeby poprosiła go o pomoc przy przeprowadzce. Roman chętnie się...

 • "The Voice of Poland": Trudne wybory Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak

  Za nami pierwszy odcinek na żywo piątej edycji "The Voice of Poland". Tradycyjnie nie obyło się bez łez i emocjonalnych wyznań.

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  Kostek wynajmuje mieszkanie przy ul. Żelaznej. W trudnych chwilach wspierają go Krzysiek i Irenka. Przytłoczona problemami Maria zaniedbuje obowiązki w pracy. Wychodzi to na jaw podczas prowadzonej przez(...) o zamordowanie prostytutki. Zmiennicy odc.11 Kasia, podszywając się pod Mariana Koniuszkę, chce pomóc koledze po fachu, Stefanowi Parzydlakowi, który ma kłopoty rodzinne. Prezes Kłusek i jego wspólnik...

 • "The Voice Of Poland": Edyta Górniak "obraża" Marię Sadowską

  Za nami pierwszy odcinek trzeciej edycji "The Voice Of Poland". Sprawdźcie, kogo zobaczymy w kolejnych epizodach i co Edyta Górniak powiedziała Marii Sadowskiej!

 • UFO

  UFO

  ...wieczorem plebanię odwiedza przerażona Florczakowa (Maria Maj). Twierdzi, że odwiedzili ją kosmici i prosi o nocleg. W redakcji Justyna (Tamara Arciuch) ogląda przysłanego nocą maila z filmem z UFO. Traktuje(...), ksiądz organizuje jej pokój w klasztorze. Na komendzie Nocul przyjmuje kolejne zgłoszenie o kradzieży. Córka Turkawskiego (Małgorzata Sadowska) twierdzi, że z domu ojca zniknęło 60 tys. dolarów. Jej...

 • Sadowska: Marzyłam o reżyserii

  Muzyka i reżyseria są dla mnie tak samo ważne - przekonuje Maria Sadowskiej, której pełnometrażowy debiut fabularny - "Dzień kobiet", znalazł się w konkursie głównym 37. festiwalu filmowego w Gdyni.

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  Co zobaczymy w serialach w czasie weekendu?

 • Marysia Sadowska z synem Komara?

  Jak donosi wszystkowiedzący "Super Express", wokalistka Marysia Sadowska (29 lat) ma nowego chłopaka. Dziennikarze gazety podpatrzyli piosenkarkę w towarzystwie przystojniaka w okularach.

 • "Barwy szczęścia": Wszystkie barwy flirtu

  ...wszystkim poleci na Majorkę?  Na inną parę niespodziewanie natyka się Maria. Wracając wieczorem do domu zauważa Wojtka w towarzystwie dziewczyny w jego wieku. Syn jest speszony sytuacją, ale Maria tylko(...), że Maria prosi Marka, żeby porozmawiał z synem o "tych sprawach"!

 • Sadowska: Czasami trzeba mnie stopować

  Piosenkarka, kompozytorka, reżyserka głośnego filmu "Dzień kobiet". Maria Sadowska teraz jest też trenerką w programie "The Voice of Poland". Jak sprawdzi się w kolejnym etapie telewizyjnego show - "Bitwa"?