• Informacje na temat:

  maria seweryn krystyna janda

Artykuły na temat: maria seweryn krystyna janda
 • Krystyna Janda i Andrzej Seweryn: co zniszczyło ich małżeństwo?

  ...​Krystyna Janda (64 l.) i Andrzej Seweryn (71 l.) tworzyli małżeństwo przez kilka lat. Pewnego wieczoru aktorka spakowała się, wzięła córkę i wyprowadziła się do mamy. Było to równoznaczne z zakończeniem związku.

 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  Kochali się, ale zbyt wiele ich różniło, by mogło się udać.

 • Krystyna Janda i Agnieszka Krukówna: Kolejna próba

  Krystyna Janda (65 l.) postanowiła po raz kolejny wyciągnąć do Agnieszki Krukówny (47 l.) pomocną dłoń.

 • Szymon Majewski: Boję się Krystyny Jandy

  W piątek Szymon Majewski zadebiutuje na deskach Och-teatru. Zagra w spektaklu, który sam napisał. Zobaczymy go w monologu o relacjach damsko-męskich "One Mąż Show". Jak wspomina, z przystanku spod dawnego kina Ochota jeździł autobusem na randki z przyszłą żoną...

 • Krystyna Janda (63 l.) od pięciu lat cierpi na dyskopatię szyjną, czyli przepuklinę krążka międzykręgowego. Każdy dzień aktorka zaczyna od żmudnych ćwiczeń. Na zabieg jednak nie ma czasu...

 • Szymon Majewski na deskach teatru

  Showman Szymon Majewski zadebiutuje w teatrze w podwójnej roli - napisał sztukę, w której zagra. Zobaczymy go w spektaklu "One Mąż Show". "Szymon udowodni, że ma niezwykły talent i poczucie humoru" - zapowiada Maria Seweryn z warszawskiego Och-Teatru.

 • Krystyna Janda ruszyła z nowym biznesem. Stworzy imperium?

  Krystyna Janda (62 l.) nigdy nie ma dość. Choć artystka narzeka na permanentny brak czasu, mając na głowie dwa teatry (przy jednym pomaga jej córka Maria Seweryn), postanowiła wprowadzić na rynek nową markę kosmetyczną.

 • Maria Seweryn: Druga córka!

  Maria Seweryn (29 l.), aktorka teatralna i filmowa, córka Krystyny Jandy i Andrzeja Seweryna, 1 listopada urodziła drugą córkę. Dziewczynka otrzymała imię Jadwiga.

 • Krystyna Janda i Andrzej Łapicki: Jakie mieli relacje?

  ...- Kiedy przyszłam do Szkoły Teatralnej i spotkałam pana Andrzeja prawie zemdlałam - tak wspomina swoje pierwsze dni na uczelni Krystyna Janda (67 l.). Bo choć starszy o 20 lat Andrzej Łapicki (†87(...) czasach był symbolem światowości, elegancji, taktu, wolności osobistej - przyznała Krystyna Janda na swoim blogu po śmierci Łapickiego. Z żalem też dodała: "Wspaniały, piękny i niewierny mężczyzna...

 • Maria Seweryn reżyseruje

  W warszawskim Och-Teatrze trwają próby przed poniedziałkową premierą spektaklu "Zaświaty, czyli czy pies ma duszę". W roli reżysera przedstawienia, realizowanego na podstawie sztuki Jerzego Andrzeja Masłowskiego, debiutuje Maria Seweryn.

Zdjęcia na temat: maria seweryn krystyna janda
Wideo na temat: maria seweryn krystyna janda
 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Rewers

  Akcja filmu, rozgrywa się w dwóch planach czasowych - we wczesnych latach pięćdziesiątych oraz współcześnie. Główną bohaterką jest Sabina (Agata Buzek), "szara myszka", która właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka (Krystyna Janda) wie o tym najlepiej, dlatego próbuje za wszelką cenę znaleźć dla swojej córki odpowiedniego kandydata na męża. Całą sytuację kontroluje babcia (Anna Polony), ekscentryczna dama o ciętym języku, przed którą nie uchowa się...

Dyskusje na temat: maria seweryn krystyna janda
 • Krystyna Janda i Maria Seweryn

  komentarz powinien być raczej że sławne mamy załatwiły a nie pomogły w karierze swoim dzieciom

 • Re: Krystyna Janda i Maria Seweryn

  nepotyczna janda;))) jak tam rewers? gniot z tfu ... "prestiżową" nadrodą w gdyni;))) dom zły rulez

 • Re: Krystyna Janda i Maria Seweryn

  MARYSIA JANDA, CZY JAK JEJ TAM, MA GŁOS JAK KOŃ ALBO INNE ZWIERZE POCIĄGOWE I SUBTELNOŚĆ SŁONIA. KTO JEJ MÓGŁ POMÓC???!!!!

 • Re: Krystyna Janda i Maria Seweryn

  Andrzej Seweryn to przystojny facet, ale córka babo-chłop, ma męską twarz i najdroższe kreacje i kosmetyki nic nie pomoga. Pamietam jak moje kolezanki zdawały do krakowskiej szkoły aktorskiej razem z nią. Opowiadały na noclegu jak było na egzaminie. Nie dostały się, bo nie miały szczęścia urodzić się w rodzinie aktorskiej. Były sliczne, kobiece, ale "z tłumu'.

 • Re: Krystyna Janda i Maria Seweryn

  zgadzam się ta córka Jandy to się na SCENĘ, WIZJĘ I FONIĘ w ogóle nie nadaje

 • Re: Krystyna Janda i Maria Seweryn

  Krystynę Jandę bardzo cenię - to moja ulubiona aktorka - ale jej córka to powinna zmienić zawód

 • Re: Krystyna Janda i Maria Seweryn

  zgadzam sie z toba Jacus! u mnie to samo, ale dostalismy wychowanie, mamy twarz, osobowosc, jestesmy patriotami, nie sprzedamy sie! Tylko mój ojciec był zwykłym robolem. Nie pracował w UB, nie był w PZPR ani UW i .... guzik może mi załatwić.

 • Re: Krystyna Janda i Maria Seweryn

  Tylko mój ojciec był zwykłym robolem. Nie pracował w UB, nie był w PZPR ani UW i .... guzik może mi załatwić.

 • Re: Krystyna Janda i Maria Seweryn

  To samo robią politycy, prawnicy, lekarze. Załatwiają dzieciom posady, nawet, gdy te są głąbami o inteligencji głowonogów. Później piosenkarki skrzeczą, politycy mają wykształcenie podstawowe, a lekarze zostają dyrektorami, gdyż leczenie byłoby zbyt ryzykowne.

 • Re: Krystyna Janda i Maria Seweryn

  skąd młode ładne dziewczyny mają LISY ?stąd skąd LISY mają młode