• Informacje na temat:

  maria victoria

Artykuły na temat: maria victoria
 • "Maria z przedmieścia": Serial nadal wzbudza emocje

  ...jej ciąży oraz... wirusa HIV! Z powodu zawału Meche Barba (Lupe) pożegnała się na trzy tygodnie z ekipą, podobnie jak Irán Eory (Victoria), która po nieudanym leczeniu kanałowym zęba musiała walczyć...

 • "Kosmos": Andrzej Żuławski kręci nowy film

  Andrzej Żuławski kręci film oparty na powieści Witolda Gombrowicza "Kosmos". Większość scen została zrealizowana w podlizbońskiej Sintrze.

 • Hotel Victoria

  ...w jej mieszkaniu ukrywał się ranny człowiek, obawia się, że to zbyt ryzykowne. W takiej sytuacji Maria postanawia przenieść Antka w inne miejsce. Janek odwiedza mieszkanie swojej narzeczonej, Leny...

 • Klapnięty tyłeczek Posh Spice

  Victoria Beckham, znana bardziej jako Posh Spice, zadebiutowała w środę w roli modelki. Członkini grupy Spice Girls pojawiła się na wybiegu prezentując jesienno-zimową kolekcję projektantki Marii Grachvogel, podczas pokazu będącego częścią dorocznej imprezy "London Fashion Week".

 • Victoria Beckham w ciąży!

  David i Victoria Beckham kolejny raz zostaną rodzicami. Żona gwiazdora piłki nożnej spodziewa się ich czwartego dziecka.

 • Telekamery: Oto gwiazdy telewizji!

  Katarzyna Zielińska, Marek Bukowski, Agnieszka Cegielska, Tadeusz Sznuk i Robert Kozyra to jedni z tegorocznych laureatów Telekamer "Tele Tygodnia". 16. gala Telekamer odbyła się w poniedziałek, 11 marca, w warszawskim hotelu Sofitel Victoria i była połączona ze świętowaniem 20-lecia tego najpopularniejszego tygodnika telewizyjnego w Polsce.

 • Julio Iglesias ma nieślubnego syna! Testy DNA obnażyły prawdę!

  ...o 22 lata Mirandą Rijnsburger ma pięcioro dzieci. Są to Miguel Alejandro, Rodrigo, Guillermo, Victoria i Cristina.  Teraz do wesołej gromadki dołącza Javier Sanchez Santos, którego matką jest portugalska baletnica, Maria Edite Santos. Chłopak przyszedł na świat mniej więcej w tym samym czasie co Enrique...  Julio Iglesias stanowczo odżegnywał się od sugestii, że Javier jest jego synem...

 • Kontrowersyjna szopka

  Gniewną reakcję przedstawicieli kościołów Wielkiej Brytanii wywołała tegoroczna bożonarodzeniowa scena w słynnym londyńskim muzeum figur woskowych Madame Tussaud - pisze środowy "The Times". Józef ma w niej rysy piłkarza Davida Beckhama, Maria - jego żony Victorii. Zastrzeżenia ma też Watykan.

 • Netflix: Historia Elżbiety II w serialu "The Crown"

  ...książę Filip, John Lithgow jako Winston Churchill, Victoria Hamilton jako królowa matka, Jared Harris jako Jerzy VI Windsor, Vanessa Kirby jako księżniczka Małgorzata oraz Dame Eileen Atkins jako królowa Maria.

 • Kontrowersyjna szopka uszkodzona

  Prasa brytyjska w poniedziałek, 13 grudnia, poinformowała o uszkodzeniu kontrowersyjnej szopki bożonarodzeniowej, wystawionej w londyńskim Gabinecie Figur Woskowych Madame Tussaud. Józef miał w tej szopce rysy piłkarza Davida Beckhama, a Maria - jego żony Victorii.