• Informacje na temat:

  maria wałęsa pokaz

Artykuły na temat: maria wałęsa pokaz
 • Wałęsa wraca na salony

  Córka byłego prezydenta swój wielki come back ma już za sobą. Po długiej przerwie pojawiła się w końcu na pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego i wszystkich zaskoczyła swoim nowym, "jeszcze ciepłym" biustem. Co robiła, kiedy jej nie było? Pracowała w jednej z firm PR-owskich. Show biznes jednak tak ją wciągnął, że obecnie nie potrafiłaby bez niego żyć. Pewne jest, że Maria Wiktoria nie zamierza...

 • Andrzej Wajda na finale projektu Kino Wolność

  Projekt społeczny Kino Wolność, realizowany w ramach obchodów 25-lecia polskiej wolności będzie miał swój finał w czwartek, 29 stycznia, w Krakowie. W uroczystym zamknięciu projektu swój udział potwierdził jego ambasador - Andrzej Wajda.

 • Córka byłego prezydenta - Maria Wiktoria Wałęsa ostatnio poważnie zaniedbuje bankiety. Selekcjonuje, wybrzydza. Pojawia się jedynie tam, gdzie ma pewność, że będzie tłum fotoreporterów i nie zostanie pominięta. Tak stało się podczas pokazu kolekcji Mariusza Przybylskiego w centrum bankowo - finansowym znanym jako Dom Partii. Maria Wiktoria pojawiła się w jaskrawej dzianinie podkreślającej jej...

 • Pokaz filmu "Wałęsa" w USA zagrożony

  Polska może odczuć skutki paraliżu administracji federalnej w Stanach Zjednoczonych. Wszystko wskazuje na to, że pokaz filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei", który miał się odbyć w przyszłym tygodniu w Kongresie USA zostanie odwołany.

 • "Wałęsa. Człowiek z nadziei" w Moskwie

  Film "Wałęsa. Człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy wyświetlono we wtorek, 28 stycznia, w Moskwie. Projekcja odbyła się w legendarnym kinie Chudożestwiennyj na Arbacie. Był to pierwszy pokaz dzieła Wajdy w stolicy Rosji.

 • "Wałęsa. Człowiek z nadziei" do Oscara

  "Wałęsa. Człowiek z nadziei" w reżyserii Andrzeja Wajdy, z Robertem Więckiewiczem i Agnieszką Grochowską w rolach głównych, będzie polskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy obraz nieanglojęzyczny - poinformował w środę Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 • "Wałęsa" na światowych festiwalach

  "Wałęsa. Człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy będzie pokazywany na festiwalach na całym świecie, m.in. w Petersburgu, Rio de Janeiro, Busan, Londynie, Chicago i Kalkucie - poinformowali producenci filmu. Uroczysta polska premiera obrazu odbędzie się 21 września w Warszawie.

 • "Wałęsa" Wajdy: Zadanie zrealizowane

  Zadanie zrealizowane znakomicie, reżyser pokonał wiele pułapek i barier - tak "Wałęsę" Andrzeja Wajdy ocenił minister kultury Bogdan Zdrojewski. Krótkie fragmenty filmu pokazano na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • "Chce się żyć" filmem otwarcia "Wisły"

  Pokazem dramatu "Chce się żyć" w reżyserii Macieja Pieprzycy rozpocznie się w czwartek, 15 maja, w Moskwie 7. Festiwal Filmów Polskich "Wisła". Ten doroczny przegląd polskiego kina potrwa do 22 maja. Zaprezentowane zostaną 23 filmy, w tym najnowsze produkcje.

 • "Chce się żyć" na inaugurację "Wisły"

  Pokazem dramatu "Chce się żyć" w reżyserii Macieja Pieprzycy w czwartek w Moskwie rozpoczął się 7. Festiwal Filmów Polskich "Wisła". Ten doroczny przegląd polskiego kina potrwa do 22 maja. Zaprezentowane zostaną 23 filmy, w tym najnowsze polskie produkcje.