• Informacje na temat:

  maria zakochana

Artykuły na temat: maria zakochana
 • Maria Pakulnis podniosła się po śmierci męża!

  Maria Pakulnis (59 l.) pochwaliła się, że znów jest zakochana!

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • Maja Hirsch znów zakochana!

  ...ma końca. Wszystko wskazuje na to, że aktorka już zapomniała o niedawnym rozstaniu ze swoim wieloletnim partnerem, aktorem Jackiem Braciakiem (46 l.), i znów jest zakochana. Maja Hirsch i Jacek...

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • Maria Niklińska: Dlaczego u jej boku nie pojawia się żaden mężczyzna?

  ...publicznego. Poza tym, kto powiedział, że nie jestem zakochana? Czuje pani presję wieku, że może czas się ustatkować, mieć dzieci? To nie jest kwestia presji ani czasu. Rodzina jest dla mnie bardzo ważna(...) temu wydała pani autorską płytę "Maria". Muzyka towarzyszy mi od zawsze. Ukończyłam szkołę muzyczną. Nagranie płyty wynikło z mojej naturalnej potrzeby. Na krążku zawarte są osobiste emocje, przeżycia...

 • Oscary: Historia i ciekawostki

  Najmłodszą laureatką Oscara była sześciolatka, w 1944 roku o statuetkę walczył film o Marii Skłodowskiej-Curie, a w 2010 roku po raz pierwszy nagrodę za reżyserię przyznano kobiecie - to niektóre z ciekawostek związanych z Oscarami.

 • "M jak miłość": Krystian Wieczorek wciąż jest zakochany w Marii Szafirskiej!

  To nieprawda, że Krystian Wieczorek i Maria Szafirska nie są już razem! Jeden z tygodników poinformował, że Maria wyprowadziła się z łódzkiego mieszkania Krystiana i że historia ich miłości niestety nie doczeka się happy endu. Tymczasem wciąż zakochana w sobie po uszy para pojawiła się w czwartek w jednym z warszawskich kin na premierze filmu "Baby Bump". Patrząc na nich, nie można było mieć...

 • "Ostatni klaps" : Marna sztuka i mierna pornografia

  Tytuł najnowszej produkcji Gerwazego Reguły odsyła do filmowego planu. I faktycznie, większa część akcji rozgrywa się w czasie, kiedy Sławoj Maria Hałaburda, milczący od lat twórca kina wysoce intelektualnego, kręci filozoficzną adaptację "Pani Walewskiej" Wacława Gąsiorowskiego.

 • Rio 2016: Monika Ciaciuch, Agnieszka Kobus, Asia Leszczyńska, Maria Springwald - takie są prywatnie

  Wreszcie mamy kolejny medal na igrzyskach olimpijskich w Rio! Brązowy krążek zdobyły Monika Ciaciuch (24 l.), Agnieszka Kobus (26 l.), Joanna Leszczyńska (27 l.) i Maria Springwald (25 l.). W finale A czwórki podwójnej podczas regat wioślarskich Polki uplasowały się tuż za Niemkami i Holenderkami. Wszyscy piszą o ich sukcesie sportowym, ale jakie nasze medalistki są prywatnie?

 • Erika Karkuszewska: Nawet o tym nie marzyłam

  We wspólnej produkcji TVP i BBC "Dzwony wojny" śliczna studentka Akademii Teatralnej gra jedną z głównych ról. Erika Karkuszewska mówi o tym, jak wygrała casting i jak pracowało jej się na planie z brytyjską ekipą.

Zdjęcia na temat: maria zakochana
Wideo na temat: maria zakochana
 • Maria Niklińska: miłość w "Klanie"

  - Moja bohaterka dla uczucia ryzykuje wszystko; wchodzi w nie na sto procent. Zaimponowała mi - mówi Maria Nilińska, która w "Klanie" gra zakochaną w Jacku Agatę.

Dyskusje na temat: maria zakochana
 • Re: "Luz Maria": Peruwiański hit

  To jedyny serial jaki oglądałam w życiu,, byłam zakochana w serialowym Gustawo

 • Re: "Na Wspólnej": Elżbieta w depresji

  rola ona taka drętwa sama niewie czego chce ,niech,siedzi z tym swoim męzusiem biznesmenem,bo ona tylko kase lubi a zero chęci do jakiejkolwiek pracy, zakochana w Igorze nie wierzę,,Nudna !!!Igor nie moze sobie znaleść lepszej mamusi dla swojej córci julki,Pomyślcie bo coraz wiecej fanów przerzuca sie w tym samym czasie na ogladanie BARW SZCZĘŚCIA,Tam sie cos dzieje a nie takie flaki z olejem. Maria