• Informacje na temat:

  mariah carey dekolt

Artykuły na temat: mariah carey dekolt
 • Jessica Simpson: Najlepszy dekolt

  Po serii niepochlebnych informacji na temat Jessiki Simpson (powracające pogłoski o kryzysie jej małżeństwa), amerykańska wokalistka ma wreszcie czym się pochwalić. Jessica zwyciężyła w sondażu na "najlepszy dekolt w Hollywood", dystansując m.in. Salmę Hayek i Carmen Electrę.

 • 43-letnia diwa zaskoczyła kreacją

  Piosenkarka Mariah Carey zadbała o rozgłos w mediach. Tym razem za sprawą odważnej kreacji.

 • Mariah Carey z ręką na temblaku na czerwonym dywanie

  Amerykańska piosenkarka Mariah Carey wciąż dochodzi do siebie po kontuzji ramienia, jakiej doznała w lipcu. Gwiazda zaskoczyła fotoreporterów, pojawiając się na premierze nowego filmu ze swym udziałem z ręką na... skórzanym temblaku ozdobionym ćwiekami.

 • Zapatrzony Bryan

  Nicky Byrne, członek irlandzkiej grupy Westlife, przyznał, że teledysk do ich duetu z Mariah Carey "Against All Odds" musiał być powtórnie montowany. Powodem zamieszania był fakt, iż jego kolega z zespołu Bryan McFadden, nie był w stanie oderwać oczu od bardzo dużego dekoltu piosenkarki.

 • Nawet nie ukrywają, że się nie lubią

  Wokalistka Mariah Carey i raperka Nicki Minaj z trudem ukrywały wzajemną niechęć podczas konferencji prasowej przed nowym sezonem "American Idol". Gwiazdy zostały jurorkami telewizyjnego konkursu talentów.

Wideo na temat: mariah carey dekolt
 • Hej, skarbie

  Zdobywca trzech nagród na festiwalu Sundance w 2009 roku, w tym nagrody Grand Prix i nagrody publiczności, "Hej, skarbie" Lee Danielsa to ekscytujący, szczery i pełen nadziei film o zdolności jednostki do przezwyciężania słabości. Osadzony w realiach roku 1987 opowiada historię Claireece "Precious" Jones (Gabourey Sidibe) - osamotnionej szesnastolatki, po raz drugi w ciąży z ciągle nieobecnym ojcem, wykorzystywanej przez okrutną matkę (Mo'Nique). Szkoła to istny świat chaosu, w którym...

 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".

 • Wstyd

  Brian (Michael Fassbender), 30-latek, mieszkaniec Nowego Jorku nie potrafi zapanować nad swym życiem erotycznym. Sytuacja jeszcze bardziej wymknie się spod kontroli, kiedy zamieszka z nim siostra... Dramat Steve'a McQueen zbada naturę potrzeby, jak ludzie radzą sobie w życiu i jak reagują na doświadczenia, które ich kształtują. Mężczyzna. Kobieta. Nowy Jork. On jest świetnie ustawionym singlem, całkowicie uzależnionym od seksu. Ona czuje się zagubiona w wielkim mieście, jest spragniona...