• Informacje na temat:

  mariah carey piersi

Artykuły na temat: mariah carey piersi
 • Mariah Carey chce zmniejszyć biust!

  Mariah Carey (45 l.) doszła do wniosku, że jej piersi są zbyt dużych rozmiarów.

 • Mariah Carey: Nie powiększałam sobie piersi

  Mariah Carey, amerykańska wokalistka pop, zdecydowanie zaprzeczyła pojawiającym się od jakiegoś czasu plotkom , sugerującym, że dokonała zabiegu powiększenia piersi. Twierdzi natomiast, że nowy, seksowny wygląd udało jej się uzyskać dzięki zwykłemu biustonoszowi za 14 dolarów.

 • O czym celebryci mówią publicznie?

  ...kolega rapera stwierdził krótko: "Nie mieliśmy okazji, że tak powiem". Mariah Carey znana jest ze swoich sporych wahań wagi. Diwa dwoi się i troi, aby choć trochę wyglądać jak na okładkach swoich(...) tych much i brudu" - stwierdziła. Marta Wierzbicka pożaliła się w programie telewizyjnym na swoje wielkie piersi. Zdaniem aktorki, nie tylko wyglądają one nieestetycznie, ale i uprzykrzają jej...

 • Najpiękniejsze piersi

  Biust Pameli Anderson to najpiękniejsze piersi show-biznesu. Tak przynajmniej uznali uczestnicy ankiety zorganizowanej przez jedną z witryn internetowych. Na biust Pameli zagłosowała zdecydowana większość z 15 tysięcy uczestników zabawy - panów w wieku pomiędzy 18. a 40. rokiem życia.

 • "Francuskie pocałunki" Lohan

  ...z kobietami: "Nie mógłbym zliczyć ilości kobiet, które zabierała do hotelów z nocnych klubów. Widziałem nawet, jak probowała kiedyś obmacywać tyłek i piersi Mariah Carey w tańcu". "Pewnego razu poszedłem...

 • Zapatrzony Bryan

  Nicky Byrne, członek irlandzkiej grupy Westlife, przyznał, że teledysk do ich duetu z Mariah Carey "Against All Odds" musiał być powtórnie montowany. Powodem zamieszania był fakt, iż jego kolega z zespołu Bryan McFadden, nie był w stanie oderwać oczu od bardzo dużego dekoltu piosenkarki.

 • "Nevermind": 10 lat później

  Dokładnie 10 lat temu, 24 września 1991 roku, w sklepach płytowych USA i Europy pojawiła się dość niezwykła płyta. Wkrótce okazało się, iż jest to jeden z najważniejszych albumów nie tylko całej dekady lat 90., ale w całej historii rock and rolla XX wieku. Mowa o płycie "Nevermind" amerykańskiej grupy Nirvana, której nagranie kosztowało ok. 100 tysięcy dolarów, co - jak na amerykańskie warunki - było stosunkowo niską kwotą.

 • "Kocham życie!"

  Robert Peter Williams, rocznik1974, bez wątpienia jest w obecnej chwili jedną z największych gwiazd show biznesu. Były członek boysbandu Take That, jesienią...

 • Lindsay Lohan woli kobiety?

  Podczas, gdy Lindsay Lohan przebywa w klinice odwykowej, światło dzienne ujrzały bardzo interesujące informacje, ujawnione przez jej byłego ochroniarza Lee T. Weavera.

 • Co łączy Kaczyńskiego z Dodą?

  Grzegorz Schetyna porównał Platformę Obywatelską do zespołu U2, co oburzyło fanów irlandzkiej grupy. Przewodniczącemu trzeba jednak oddać, że wytyczył nowy szlak w politycznej retoryce. Podążmy tym szlakiem i przekonajmy się, które gwiazdy muzyki odpowiadają asom świata polityki.