• Informacje na temat:

  mariah carey wiek

Artykuły na temat: mariah carey wiek
 • Mariah Carey oszukuje swoich fanów!?

  Mariah Carey (44 l.) za wszelką cenę chce być znów młoda. Opublikowała na Twiterze zdjęcie sprzed 17 lat, z podpisem sugerującym, że było zrobione niedawno.

 • Jessica Simpson: Najlepszy dekolt

  Po serii niepochlebnych informacji na temat Jessiki Simpson (powracające pogłoski o kryzysie jej małżeństwa), amerykańska wokalistka ma wreszcie czym się pochwalić. Jessica zwyciężyła w sondażu na "najlepszy dekolt w Hollywood", dystansując m.in. Salmę Hayek i Carmen Electrę.

 • Jennifer Lopez wraca do "Idola"?

  Latynoska wokalistka Jennifer Lopez prawdopodobnie wróci na stołek jurorki w amerykańskiej edycji "Idola". Wszystko za sprawą rezygnacji trzech z dotychczasowych jurorów.

 • USA: 22 hity Rihanny

  Rihanna umieściła już 22. singel w czołowej dziesiątce amerykańskiej listy przebojów.

 • Wielki powrót Ushera

  Cztery lata minęły od premiery albumu "Confessions" Ushera. Czekanie opłaciło się wokaliście, bowiem nowa płyta "Here I Stand" debiutuje na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych.

 • Usher zepchnął Madonnę

  Album "Here I Stand" Ushera zadebiutował na 1. miejscu światowej listy najlepiej sprzedających się albumów. Madonna, która z "Hard Candy" przez cztery tygodnie okupowała szczyt zestawienia, spadła na miejsce 2.

 • Za ciasno dla Britney?

  Britney Spears "Femme Fatale", Sony Music

 • Michael Jackson: To jakaś magia

  Pisze się o nim wszystko - prawdy (rzadko), półprawdy (częściej) i nieprawdy (non stop). Jego sława może być liczona jedynie w wysokich cyfrach z sześcioma zerami. Z okazji pierwszej rocznicy śmierci przypominamy najważniejsze chwile z ostatniego dnia Michaela Jacksona.

Wideo na temat: mariah carey wiek
 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Hej, skarbie

  Zdobywca trzech nagród na festiwalu Sundance w 2009 roku, w tym nagrody Grand Prix i nagrody publiczności, "Hej, skarbie" Lee Danielsa to ekscytujący, szczery i pełen nadziei film o zdolności jednostki do przezwyciężania słabości. Osadzony w realiach roku 1987 opowiada historię Claireece "Precious" Jones (Gabourey Sidibe) - osamotnionej szesnastolatki, po raz drugi w ciąży z ciągle nieobecnym ojcem, wykorzystywanej przez okrutną matkę (Mo'Nique). Szkoła to istny świat chaosu, w którym...