• Informacje na temat:

  mariah przypadkiem

Artykuły na temat: mariah przypadkiem
 • Nikt nie wiedział o ślubie Mariah Carey!

  Wiadomością o ślubie piosenkarki z aktorem Nickiem Cannonem byli zszokowani nawet najbliżsi współpracownicy Mariah. Carey i Cannon znają się... 1,5 miesiąca.

 • Załamanie nerwowe Mariah Carey oficjalnie potwierdzone

  Cindi Berger, rzeczniczka prasowa Mariah Carey, przyznała, że dochodzi ona do siebie po załamaniu nerwowym i fizjologicznym w nie ujawnionym z nazwy nowojorskim szpitalu. Przedstawicielka odmówiła jednak potwierdzenia pogłosek o rzekomej próbie samobójczej autorki przeboju "Heartbreaker". Zaprzeczyła również plotkom o rozstaniu Mariah z jej chłopakiem Luisem Miguelem.

 • Będzie chory do końca życia!

  Amerykańskie media podają, że 32-letni raper i aktor, Nick Cannon, prywatnie mąż Mariah Carey (42 l.), ma poważne problemy z nerkami.

 • Mariah Carey wraca do zdrowia

  Wielka gwiazda pop, Mariah Carey, która ostatnio przeszła załamanie nerwowe, a nawet, według nie potwierdzonych oficjalnie pogłosek, próbowała popełnić samobójstwo, czuje się lepiej. Opuściła już klinikę psychiatryczną, do której trafiła dwa tygodnie temu, po krótkim pobycie w nowojorskim szpitalu.

 • Zapracowana Mariah Carey

  Mariah Carey, amerykańska wokalistka pop, wydaje się być ostatnio bardzo zapracowana. Trwają zdjęcia do jej pierwszego filmu "All That Glitters", a już otrzymała kolejną propozycję roli filmowej. Tym razem piosenkarka miałaby się wcielić w postać samej Kleopatry.

 • Jak to jest z tym ślubem?

  Prasowe doniesienia na temat niespodziewanego ślubu piosenkarki Mariah Carey i aktora Nicka Cannona zaskoczyły przyjaciół i współpracowników artystki - podają amerykańskie media.

 • Mariah Carey zamordowana?!

  Życie Mariah Carey zakończyło się tragicznie - przynajmniej na dużym ekranie. Po zakończeniu prac nad obrazem "Glitter" wokalistka obecnie ponownie próbuje swych sił jako aktorka. Tym razem jednak jej udział w filmie kończy się śmiercią - w jednej ze scen zostaje ona zamordowana. Szefowie wytwórni finansującej produkcję obrazu "Wisegirls" są zaszokowani tym, że reżyser zdecydował się uśmiercić

 • Mariah Carey krytykuje koncern EMI

  Mariah Carey, amerykańska wokalistka pop, oskarżyła szefów wytwórni EMI o podawanie do wiadomości publicznej fałszywych informacji dotyczących rozwiązania z nią kontraktu. W środę, 23 stycznia, szefowie koncernu ogłosili, iż piosenkarka otrzyma 28 milionów dolarów za przedterminowe wygaśnięcie umowy.

 • Mariah Carey: To są prawdziwe przeboje

  3 grudnia na sklepowe półki trafi kolejny album z największymi przebojami Mariah Carey, amerykańskiej gwiazdy muzyki pop. W przeciwieństwie do wydanej w 1998 roku płyty "#1's", to wydawnictwo zawierać będzie nie tylko te utwory, które trafiły na pierwsze miejsca list przebojów, ale jak mówi sama wokalistka, "jej prawdziwe przeboje".

 • Mariah Carey deklasuje!

  Amerykańska wokalistka Mariah Carey w wielkim stylu zadebiutowała z albumem "E=mc2" na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się albumów na świecie.

Wideo na temat: mariah przypadkiem
 • Hej, skarbie

  Zdobywca trzech nagród na festiwalu Sundance w 2009 roku, w tym nagrody Grand Prix i nagrody publiczności, "Hej, skarbie" Lee Danielsa to ekscytujący, szczery i pełen nadziei film o zdolności jednostki do przezwyciężania słabości. Osadzony w realiach roku 1987 opowiada historię Claireece "Precious" Jones (Gabourey Sidibe) - osamotnionej szesnastolatki, po raz drugi w ciąży z ciągle nieobecnym ojcem, wykorzystywanej przez okrutną matkę (Mo'Nique). Szkoła to istny świat chaosu, w którym...

 • Odlot

  Siedemdziesięcioośmioletni Karol Fredricksen, emerytowany sprzedawca balonów, spełnia swe wielkie życiowe marzenie o przygodzie - za pomocą setek balonów przekształca swój dom w wielki pojazd powietrzny i odlatuje do Ameryki Południowej. Ale przypadkiem zabiera nieplanowanego pasażera, ośmioletniego skauta Russella, pełnego nieuzasadnionego optymizmu, lecz wyjątkowo niezręcznego. Razem przeżywają mnóstwo zaskakujących i niespodziewanych przygód...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.