• Informacje na temat:

  marian p samochód

Artykuły na temat: marian p samochód
 • Marian Opania schudł 13 kg. Opowiedział o chorobie

  Marian Opania (75 l.) w rozmowie z jednym z tabloidów podzielił się historią dotyczącą swojej choroby.

 • Nadciąga "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

 • Grażyna i Marian Kociniakowie: Los nie był dla nich łaskawy. Przeżyli kryzys, pożar, kradzież

  ...​Gdyby nie Grażynka, to już bym nie żył - zwykł mawiać Marian Kociniak (†80). Aktor pożegnał żonę w lutym tego roku. Dołączył do niej 17 marca.

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • "Prawo Agaty": Marian Opania nie ufa GPS-om

  Aktor Marian Opania, czyli Andrzej Przybysz z "Prawa Agaty", od lat nie korzysta z internetu, a od niedawna też z GPS-a. - Miałbym przez GPS-a wypadek samochodowy i oddałem go synowi - mówi.

 • Marian Dziędziel: Aktor na koniec roku

  Ostatni kinowy weekend roku rozpoczyna się już w środę, 26 grudnia, kiedy na ekrany naszych kin wchodzą 4 filmy. Dwa kolejne, w tym "Hobbit" Petera Jacksona, oficjalnie zamkną dystrybucyjny sezon AD 2012 w piątek, 28 grudnia. Gwiazdą końca roku jest bezdyskusyjnie Marian Dziędziel, którego zobaczymy aż w dwóch obrazach: komedii "Piąta pora roku" oraz thrillerze "Supermarket".

 • Marian Kociniak okradziony

  Nerwy Mariana Kociniaka (75 l.) od dłuższego czasu wystawiane są na ciężką próbę. I chyba nawet poważna operacja, która w ostatniej chwili uratowała mu życie, nie kosztowała go tyle emocji, co ostatnie perypetie związane z jego ukochanym samochodem.

 • Przedpremierowe "Ryzyko"

  Dzisiaj, 3 kwietnia, w warszawskiej Kinotece, odbył się pokaz prasowy nowego filmu Mariana Terleckiego pt. "Rób swoje, ryzyko jest twoje" . Po projekcji twórcy filmu odpowiadali na pytania dziennikarzy.

 • Vistula Beach

  Na komendę trafia budowlaniec Marian Walicki (Michał Tokaj). Informuje policjantów, że w miejscowej dyskotece Vistula Beach został okradziony. Niewiele...

 • "Plotka" i "Rób swoje..." w polskich kinach

  W piątek, 12 kwietnia, na ekrany polskich kin trafi aż siedem nowości. Wśród nich znalazły się dwa tytuły, których patronem medialnym jest INTERIA.PL - francuska komedia "Plotka" Francisa Vebera oraz "Rób swoje, ryzyko jest twoje" , najnowsza produkcja z udziałem Olafa Lubaszanko, Michała Milowicza i Anny Przybylskiej.

Zdjęcia na temat: marian p samochód
Dyskusje na temat: marian p samochód
 • Re: Pierwsza miłość

  Odc.1426 Osoba pragnąca zemścić się na Arturze nie daje za wygraną. Tym razem Kulczycki o mały włos nie zostaje potrącony przez rozpędzony, jadący prosto na niego samochód. W rezultacie policyjnego(...) Florkowej jest Marian Śmiałek. Malwina prosi siostrę, by zachowała tę informację dla siebie. Aneta zaprasza Marka na biznesowy bankiet. Po wieczornej kolacji udają się na drinka do klubu. Oboje opowiadają