• Informacje na temat:

  marie osmond

Artykuły na temat: marie osmond
 • Mel B triumfuje w "Tańcu z gwiazdami"

  Po poniedziałkowym show jej partner Maksim Chmerkovskiy stwierdził, że Melanie Brown podczas 10-miesięcznych treningów poprawiła się "o 100 procent". Oboje dotarli do finału, gdzie spotykają się z kierowcą wyścigowym Helio Castroneves z partnerką i wokalistką Marie Osmond z partnerem. Zwycięzcy tego TV-Show, oglądanego przez prawie 20 -milionową widownię, będą znani we wtorek przyszłego...

 • Spicetka zatańczy z gwiazdami?

  Mel B z popularnego brytyjskiego girlsbandu planuje wziąć udział w amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami".

 • Woli tańczyć niż śpiewać

  Melanie Brown jest tak zaangażowana w amerykańską edycję "Tańca z gwiazdami", że zaniedbuje swoje obowiązki związane z reaktywacją brytyjskiego zespołu Spice Girls.

 • Wielkie pożegnanie Boba Hope'a

  W kościele pod wezwaniem świętego Karola w North Hollywood odbyła się msza żałobna za duszę Boba Hope'a. Hołd zmarłemu miesiąc temu wybitnemu aktorowi scenicznemu, radio wemu, telewizyjnemu i kinowemu, oddały tłumy przedstawicieli nie tylko świata rozrywki. Przed uroczystością słynne postacie dzieliły się wspomnieniami i refleksjami na temat wielkiego nieobecnego.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.