• Informacje na temat:

  mariel hemingway

Artykuły na temat: mariel hemingway
 • Hemingway x 2

  Aktorka Mariel Hemingway ("Manhattan", "Star 80", "Deconstructing Harry") zadebiutuje jako reżyserka. Zamierza zrealizować film na podstawie wspomnień swego dziadka, słynnego pisarza Ernesta Hemingway'a. Historia opowiadać będzie o życiu pisarza w Paryżu lat 20. Mariel Hemingway zamierza w "A Moveable Feast" zagrać także niewielką rolę.

 • Zekranizuje powieść dziadka

  Mariel Hemingway, aktorka i wnuczka znanego pisarza Ernesta Hemingway'a, postanowiła zekranizować autobiograficzną powieść swojego dziadka "Ruchome święto".

 • Hemingway żoną Schwarzeneggera

  Mariel Hemingway ("Star 80", "Manhattan", "Ukryta prawda" ) wcieli się w biograficznym filmie o byłej gwieździe kina akcji, obecnie gubernatorze stanu Kalifornia, Arnoldzie Schwarzeneggerze ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ) w Marię Shriver, żonę gwiazdora ekranu i sceny politycznej. Telewizyjna opowieść realizowana jest dla stacji A&E.

 • Niemoralna piętnastka Dee Snidera

  W przededniu premiery w stacji VH1 obrazu "Warning: Parental Advisory", Dee Snider, jeden z jego głównych bohaterów, postanowił zabawić się w cenzora obyczajowego i ogłosił listę 15. jego zdaniem najbardziej niemoralnych współczesnych piosenek. Oczywiście należy to traktować wyłącznie w kategorii żartu. Wokalista Twisted Sister był mocno zaangażowany w walkę z niesławną organizacją PMRC w latach 80., o której opowiada film z jego udziałem.

 • Cate Blanchett szuka miłości w San Francisco

  Dystrybutor najnowszego filmu Woody'ego Allena udostępnił polski zwiastun "Blue Jasmine". W obrazie, który trafi na ekrany 23 sierpnia, główną rolę gra Cate Blanchett.

 • Woody Allen: Oryginał w Nowym Jorku

  Pomimo entuzjastycznego przyjęcia przez polską krytykę najnowszego filmu Woody'ego Allena "O północy w Paryżu", ciężko podejrzewać, że właśnie dzięki rozgrywającej się stolicy Francji komedii doświadczony reżyser i scenarzysta przejdzie do historii kina. Akcja najlepszych obrazów Woody'ego Allena rozgrywa się bowiem w Nowym Jorku.

Zdjęcia na temat: mariel hemingway