• Informacje na temat:

  marieta żukowska m jak miłośc

Artykuły na temat: marieta żukowska m jak miłośc
 • Marieta Żukowska: Jej życiem rządzą emocje

  Niedawno wywołała lawinę komentarzy swoją fryzurą, której zdjęcie umieściła na profilu internetowym. Marieta Żukowska (35 l.) dołączyła do grona krótkowłosych blondynek. Pozytywnie zaskoczeni fani(...) w szacunku do muzyki i piękna. Dzisiaj jest dumna, że córka tak doskonale radzi sobie w zawodzie, choć nie może bywać na jej premierach tak często jak by chciała, bo od kilku lat mieszka w Wiedniu. - Mama...

 • Marieta Żukowska w "Barwach szczęścia": Nie ma negatywnych postaci

  Jest laureatką kilkunastu nagród teatralnych i, co z dumą podkreśla, mamą 2,5-letniej Poli. Teraz Marieta Żukowska dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Jej bohaterka wróci do Polski, by wyłudzić mieszkanie od swojego taty.

 • Olśniewająca Marieta Żukowska na premierze filmu!

  Marieta Żukowska (33 l.) przykuła uwagę wszystkich!

 • Marieta Żukowska szuka faceta

  W nowym serial u TVP "Londyńczycy" Marieta Żukowska ("M jak miłość") zagra Martę - emigrantkę z Polski, która będzie szukała w Londynie faceta.

 • "Barwy szczęścia": Marieta Żukowska znów zagra czarny charakter?

  Marieta Żukowska jest laureatką kilkunastu nagród teatralnych i, co z dumą podkreśla, mamą 2,5-letniej Poli. Teraz dołączyła do obsady „Barw szczęścia”. Jej bohaterka Bożena wróci do Polski, by wyłudzić mieszkanie od swojego taty, Tomasza Wiśniewskiego.

 • Kogo lubimy w "M jak miłość"?

  INTERIA.PL odwiedziła plan "M jak miłość" i przygotowała specjalny raport z tej wizyty. Przy okazji przeprowadziliśmy wśród naszych użytkowników ankietę na ulubioną gwiazdę serial u. Wyniki okazały się zaskakujące!

 • “Na dobre i na złe": Marieta Żukowska i Marcin Bosak w Leśnej Górze!

  W “Emce" ich bohaterowie nie byli w żaden sposób ze sobą związani i nawet nigdy się nie spotkali. Marieta Żukowska dołączyła do obsady “M jak miłość" niemal dokładnie w tym samym momencie, co Marcin(...). Ona, Helena (Marieta Żukowska), młoda mężatka w zaawansowanej ciąży, trafi do Leśnej Góry jako pacjentka w wyniku wypadku, do jakiego doszło  w prowadzonej przez nią stadninie. Początkowo chirurdzy...

 • Oj, działo się na planie "M jak miłość", działo! Młodzi aktorzy, czyli Kasia Cichopek, Marcin i Rafał Mroczkowie, Przemek Cypryański, Marieta Żukowska i Marcin Stec kręcili bowiem sceny taneczne. Można było wręcz pomyśleć, że to nie plan "M jak miłość" a... "Tańca z gwiazdami".

 • "Barwy szczęścia": Herman, Żukowska i Dereszowska namieszają w serialu!

  Wiosna w "Barwach szczęścia" należy do kobiet. Aleksandra Woźniak (Dominika), Katarzyna Herman (Kornelia) oraz Marieta Żukowska (Bożena) już przywitały się z widzami, w kolejnych odcinkach uczyni to również Anna Dereszowska (Agnieszka)! Ich bohaterki wywołują wiele kontrowersji i pokażą różne odlicza miłości.

 • Nowa postać w "M jak miłość"

  Kubę Ziobera (Przemysław Cypryański) czeka prawdziwa życiowa rewolucja! Rozwód z Olgą (Karolina Nowakowska), walka o Krzysia (Wojtek Traczyński) i kłótnia z Marzeną (Marieta Żukowska). Do tego w jego życiu pojawi się nowa kobieta - Ala (Julia Pietrucha).

Zdjęcia na temat: marieta żukowska m jak miłośc
Dyskusje na temat: marieta żukowska m jak miłośc
 • Re: Marieta Żukowska (Aleksandra)

  Niewątpliwie piękna kobieta ale jej role w Majce i M Jak Miłośc pokazują ją jako wredną rozpieszczoną dziewuchę która robi co chce i nie liczy się z nikim !!! :(