• Informacje na temat:

  marieta żukowska tomasz

Artykuły na temat: marieta żukowska tomasz
 • "Barwy szczęścia": Herman, Żukowska i Dereszowska namieszają w serialu!

  Wiosna w "Barwach szczęścia" należy do kobiet. Aleksandra Woźniak (Dominika), Katarzyna Herman (Kornelia) oraz Marieta Żukowska (Bożena) już przywitały się z widzami, w kolejnych odcinkach uczyni to również Anna Dereszowska (Agnieszka)! Ich bohaterki wywołują wiele kontrowersji i pokażą różne odlicza miłości.

 • Marieta Żukowska w "Barwach szczęścia": Nie ma negatywnych postaci

  Jest laureatką kilkunastu nagród teatralnych i, co z dumą podkreśla, mamą 2,5-letniej Poli. Teraz Marieta Żukowska dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Jej bohaterka wróci do Polski, by wyłudzić mieszkanie od swojego taty.

 • "Barwy szczęścia": Marieta Żukowska znów zagra czarny charakter?

  Marieta Żukowska jest laureatką kilkunastu nagród teatralnych i, co z dumą podkreśla, mamą 2,5-letniej Poli. Teraz dołączyła do obsady „Barw szczęścia”. Jej bohaterka Bożena wróci do Polski, by wyłudzić mieszkanie od swojego taty, Tomasza Wiśniewskiego.

 • "Majka": Zginie od własnej broni

  Aleksandrze (Marieta Żukowska) udało się rozbić związek jej męża Michała (Tomasz Ciachorowski) z Majką (Joanna Osyda). Lecz nie na zawsze, bo już wkrótce zapłaci za swoje intrygi!

 • "Barwy szczęścia": Podejrzenie o romans

  Po publikacji zdjęć, które paparazzo zrobił Bożenie (Marieta Żukowska) i Stawickiemu (Piotr Borowski) w centrum handlowym, Amelia (Stanisława Celińska) postanowi mieć oko na synową.

 • "Majka": Zakochani na zakręcie

  Aleksandra (Marieta Żukowska), żona Michała (Tomasz Ciachorowski) wie doskonale co zrobić, by go unieszczęśliwić. Czy tym razem uda jej się wreszcie skłócić i rozdzielić zakochanych?

 • "Barwy szczęścia": Bożena straci dziecko!

  Podczas pozornie niegroźnego zabiegu Bożena (Marieta Żukowska) poroni. Czy na zawsze straci szansę zostanie mamą?

 • "Majka": Odzyska Michała?

  Aleksandra (Marieta Żukowska) spróbuje wszystkiego, aby odzyskać Michała (Tomasz Ciachorowski). Tym razem użyje do tego celu rodziny Majki (Joanna Osyda), co wywoła ostrą reakcję ze strony fotografki.

 • "Barwy szczęścia": Ale numer! Bożena zajdzie w ciążę z seksoholikiem!

  Chwila zapomnienia w ramionach uzależnionego od seksu doktora Świderskiego (Sambor Czarnota) okaże się dla Bożeny (Marieta Żukowska) brzemienna w skutkach!

 • Mężczyzna idealny czy zimny drań?

  W "Majce" był facetem idealnym, w "Linii życia" to drań! Tomasz Ciachorowski kocha aktorstwo i nowe zawodowe wyzwania.

Zdjęcia na temat: marieta żukowska tomasz
Wideo na temat: marieta żukowska tomasz
 • "Zoom na miasto": Odcinek 252.

  : Joanna Horodyńska, Helena Norowicz, Rafał Michalak, Iwona Majer, Daria Zawiałow, Marieta Żukowska - Co zrobić, kiedy serce wygrywa z rozumem? Byliśmy na premierze filmu „Serce nie sługa”: Magdalena(...), Michał Koterski, Cezary Pazura, Andrzej Chyra - kontrowersyjny pokaz Doroty Goldpoint: Dorota Goldpoint, Olga Kalicka, Wiganna Papina, Małgorzata Potocka, Ewa Pacuła, Michalina Sosna, Tomasz Jacyków