• Informacje na temat:

  marihuana a polska

Artykuły na temat: marihuana a polska
 • Marihuana ratunkiem dla syna Krzysztofa Krawczyka?

  Medyczna marihuana ma szansę pomóc Krzysztofowi Krawczykowi juniorowi (46 l.).

 • Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego: Marihuanę palę cały czas

  Lubujący się w kontrowersjach Maciej Maleńczuk był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Nie obyło się bez poruszania budzących gorące emocje tematów.

 • "M jak miłość": Agonia, marihuana i... zaproszenie do sypialni

  W Nowym Roku Ewa (Dominika Kluźniak), narzeczona Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski), wróci do Polski z USA i znów spotka się z rodziną. Niestety, tylko w szpitalu. Co jeszcze czeka Mostowiaków?

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Cezary Pazura stracił rodzinę przez narkotyki. Dziś mówi "nie" marihuanie!

  Niedawna dyskusja o legalizacji marihuany obudziła w Cezarym Pazurze (53 l.) bolesne wspomnienia. Aktor przed laty stracił dom, rodzinę, ukochaną. Dziś chce przestrzec przed tym narkotykiem innych.

 • Marihuana jest cool?

  Judd Apatow nie daje nam ani chwili wytchnienia. Dopiero co oglądaliśmy wyprodukowaną przez niego komedię "Chłopaki tez płaczą", a na ekrany kin wchodzi kolejna sygnowana jego nazwiskiem produkcja. Tym razem udowadnia, że marihuana jest cool.

 • Wierzbicka nadal pali marihuanę?

  Ciąg dalszy zwierzeń Marty Wierzbickiej (25 l.). Tym razem celebrytka podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat zażywania narkotyków...

 • Piasek o marihuanie i gejach

  Legalizacja marihuany, małżeństwa homoseksualne i prawo do eutanazji - takie hasła znalazłyby się w programie Andrzeja "Piaska" Piasecznego, gdyby ubiegał się on o fotel parlamentarzysty. Wokalista nie ukrywa, że w przyszłości chciałby się zająć karierą polityczną.

 • Kora: Marihuana i haszysz to nie narkotyki

  ...poszerzyć świadomość. Samą trawkę Jackowska zachwala tak: "Marihuana i haszysz to nie narkotyki" - twierdzi. "Może mieć właściwości terapeutyczne. (...) Działa leczniczo, obniża ciśnienie i oczyszcza(...) jest prosty - w Polsce marihuana jest sztucznie wzmacniania. Skąd zatem w jej mieszkaniu konopia? Najnowsze wywody gwiazdy zdają się nie rymować z tym, co mówiła ona o trawce przed postawieniem...

 • Polacy wiedzą sporo o marihuanie

  Cypress Hill od początku działalności opowiadali się za legalizacją marihuany. W rozmowie z INTERIA.PL raper B-Real opowiada o zmianie podejścia do konopi indyjskich na świecie.

Zdjęcia na temat: marihuana a polska
 • Kora
Wideo na temat: marihuana a polska
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Millerowie

  Film przedstawia historię handlarza marihuany, który postanawia wycofać się z interesu. Zanim jednak zakończy swoją przestępczą działalność musi wykonać swoje ostatnie duże zlecenie. Udając ojca rodziny wyjeżdżającego na wycieczkę ma za zadanie przemycić 600 kilogramów "towaru"!

Dyskusje na temat: marihuana a polska
 • Re: "M jak miłość": Agonia, marihuana i... zaproszenie do sypialni

  Mnie interesuje tylko jedno- kiedy Telewizja Polska za pieniądze ściągane w ramach abonamentu przestanie produkować M jak Mdłości, klan- sran i inne idiotyczne tasiemce? Jak ktoś koniecznie chce to oglądać, to proszę bardzo, niech TVP załozy PŁATNY< KODOWANY kanał debil TV- i tam to emituje!!!!!!!