• Informacje na temat:

  marihuana a prawo polskie

Artykuły na temat: marihuana a prawo polskie
 • Serialowy przewodnik

  ...przy prezentacji maturalnej z języka polskiego. Monika ustala, że Feliks i Michał nie są już wspólnikami. Odc. 2245: Kasia i Maciek zwierzają się Grażynce ze swoich tegorocznych planów wyjazdowych(...) z powody grypy żołądkowej chłopaka. Robert tymczasem traci prawo jazdy po tym, jak potrącony rowerzysta złożył doniesienie na policję. Odc. 1462: Mimo ostrzeżeń Dagi, Sabina zgłasza się do prywatnej...

 • Polacy wiedzą sporo o marihuanie

  Cypress Hill od początku działalności opowiadali się za legalizacją marihuany. W rozmowie z INTERIA.PL raper B-Real opowiada o zmianie podejścia do konopi indyjskich na świecie.

 • Gwiazd kłopoty z prawem

  Czy awantura z policją albo jazda po pijanemu mogą przekreślić karierę w show-biznesie? Nie zawsze. Przykładem choćby pewien młody aktor, który trzy lata temu wdał się w zatarg ze stróżami prawa. A dziś występuje w "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami".

 • "Polski hip hop traktowano po macoszemu"

  O polskim hip hopie, legendarnej grupie Kaliber 44 i legalizacji marihuany rozmawialiśmy z Abradabem.

 • Zbigniew Ziobro pisze do Kory

  Lider SP Zbigniew Ziobro w liście do znanej wokalistki Kory zaapelował, by przestała brać udział w akcji promowania narkotyków. Wokalistka jest oskarżona o posiadanie marihuany.

 • 43 pseudonimy: Oto bohater filmowy!

  Fizyk jądrowy, koneser marihuany, szkolny nauczyciel i szpieg. 43 pseudonimy, 4 dzieci, 89 linii telefonicznych, 25 firm na całym świecie i ponad milion sprzedanych książek. Wśród jego wspólników byli członkowie Mafii, CIA, IRA oraz MI6. Poznaj Howarda Marksa, znanego także jako Mr. Nice.

 • "Palenie mnie inspiruje"

  Rok 2001 członkowie amerykańskiej formacji Korn spędzili głównie na pracach nad nowym albumem zespołu. Wokalista Jonathan Davis zajął się ponadto pisaniem muzyki do filmu "Queen Of The Damned", zaś basista Fieldy zdecydował się wykorzystać przerwę w działalności macierzystej formacji na nagranie albumu solowego. I tak powstał projekt Fieldy's Dreams, którego członek Korn jest frontmanem. Płyta "Rock N Roll Gangster" to spora dawka hip hopu, czego z pewnością fani zespołu w ogóle się nie...

 • Brylewski: Delirium jest najgorsze

  Alkohol jest okrutnie mocnym narkotykiem i nie ma nic gorszego niż delirium - twierdzi Robert Brylewski, jedna z ikon polskiej sceny alternatywnej.

 • Narkotyki

  To mnie różniło z Markiem Kotańskim: on twierdził, że narkotyki powinny być zakazane, ja twierdziłem, że powinny być legalne. Za nim przemawiało przeogromne doświadczenie, za mną przekonanie, że człowiek ma prawo do decydowania o swoim losie. On mówił, że legalizacja doprowadzi do hekatomby - ja, że zniknie przestępczość narkotykowa. Wreszcie on, że nie da się takiej ilości ludzi wyleczyć - ja

 • Literackie bestsellery na ekranie

  W nadchodzący weekend w kinie rządzić będą ekranizacje, wśród których znalazły się: "Kobieta z Piątej Dzielnicy" Pawła Pawlikowskiego, "Savages: ponad bezprawiem" w reżyserii Olivera Stone'a oraz polska produkcja "Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa" Wiktora Skrzyneckiego.