• Informacje na temat:

  marihuana legalizacja

Artykuły na temat: marihuana legalizacja
 • Robert Makłowicz i Zbigniew Wodecki są za legalizacją marihuany!

  Zbigniew Wodecki uważa, że marihuana jest zdrowsza niż papierosy. Palił tylko raz, bo - jak mówi - maryśka strasznie wysusza. Lubi jednak dym, zapach fajki, cygara, a marihuana - jego zdaniem - dodatkowo leczy. "Czułem się bardzo dobrze, ale nie mogę palić, bo suszy strasznie" - mówi w rozmowie z Cannabis News TV. "Im lepsza marihuana, tym daje większą suchość w ustach. To nie jest temat...

 • Morgan Freeman o marihuanie: Będę ją jadł, pił, palił i wciągał

  Morgan Freeman jest za legalizacją marihuany. Wybitny aktor zabrał głos w sprawie, nawiązując do wypadku samochodowego, który miał miejsce w 2008 roku. W tym czasie "trawka" służyła gwiazdorowi jako środek przeciwbólowy.

 • Cezary Pazura stracił rodzinę przez narkotyki. Dziś mówi "nie" marihuanie!

  Niedawna dyskusja o legalizacji marihuany obudziła w Cezarym Pazurze (53 l.) bolesne wspomnienia. Aktor przed laty stracił dom, rodzinę, ukochaną. Dziś chce przestrzec przed tym narkotykiem innych.

 • Aktor chce legalizacji marihuany

  Aktor Woody Harrelson nie może zrozumieć, dlaczego media robią takie zamieszanie wokół jego skłonności do palenia marihuany. On sam uważa, że "wszyscy jesteśmy narkomanami".

 • Wierzbicka nadal pali marihuanę?

  Ciąg dalszy zwierzeń Marty Wierzbickiej (25 l.). Tym razem celebrytka podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat zażywania narkotyków...

 • Piasek o marihuanie i gejach

  Legalizacja marihuany, małżeństwa homoseksualne i prawo do eutanazji - takie hasła znalazłyby się w programie Andrzeja "Piaska" Piasecznego, gdyby ubiegał się on o fotel parlamentarzysty. Wokalista nie ukrywa, że w przyszłości chciałby się zająć karierą polityczną.

 • Zwolnią Szulim za marihuanę?

  Agnieszka Szulim (34 l.) ma poważne kłopoty. Jej wpadką zainteresowało się już kierownictwo telewizyjnej Dwójki.

 • Woody Harrelson, amerykański aktor znany z filmu "Skandalista Larry Flynt", zaangażował się w kampanię na rzecz legalizacji marihuany. Nie przeszkadza mu w tym fakt, że wkrótce ma stanąć przez sądem w Kentucky pod zarzutem hodowania zakazanej rośliny we własnym ogrodzie.

 • Liroy: Palę marihuanę regularnie od 20 lat

  Liroy (40 l.) oficjalnie przyznaje się nie tylko do palenia marihuany, ale także uprawy konopi.

 • Santana za legalizacją trawki

  Słynny gitarzysta Carlos Santana zaapelował do prezydenta Baracka Obamy o legalizację marihuany.

Zdjęcia na temat: marihuana legalizacja
Wideo na temat: marihuana legalizacja
 • Millerowie

  Film przedstawia historię handlarza marihuany, który postanawia wycofać się z interesu. Zanim jednak zakończy swoją przestępczą działalność musi wykonać swoje ostatnie duże zlecenie. Udając ojca rodziny wyjeżdżającego na wycieczkę ma za zadanie przemycić 600 kilogramów "towaru"!

 • Savages: ponad bezprawiem

  Hodowcy najlepszej marihuany na ziemi - Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) - prowadzą opłacalny biznes narkotykowy. Niestety zostaje on wykryty pewnego dnia przez meksykański kartel prowadzony przez mężczyznę imieniem Lado (Benicio Del Toro) i kobietę - Elenę (Salma Hayek). Domagają się oni udziałów w zyskach. Kiedy spotykają się z odmową ze strony Bena i Chona, porywają ich.... wspólną dziewczynę i żądają okupu. Mężczyźni godzą się na zapłatę, ale jednocześnie snują alternatywny...

 • Obietnica

  Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum, należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype’a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem...