• Informacje na temat:

  marihuana legalna w polsce

Artykuły na temat: marihuana legalna w polsce
 • Liroy: Palę marihuanę regularnie od 20 lat

  Raper jest zwolennikiem legalizacji narkotyku w Polsce. Uważa, że zlikwiduje ona wszystkich dilerów na terenie całego kraju. "Palę marihuanę regularnie od 20 lat. Dużo" - wyznaje w wywiadzie dla(...) w tej materii potentatem. "Dzisiaj w Polsce ludzie palą syf robiony przez Wietnamczyków, kontrolowany przez policję. Wie o tym wiele osób, niewiele mówi o tym głośno..." - kończy.

 • Piasek o marihuanie i gejach

  Legalizacja marihuany, małżeństwa homoseksualne i prawo do eutanazji - takie hasła znalazłyby się w programie Andrzeja "Piaska" Piasecznego, gdyby ubiegał się on o fotel parlamentarzysty. Wokalista nie ukrywa, że w przyszłości chciałby się zająć karierą polityczną.

 • "Run": Marcin Dorociński w brytyjskim miniserialu

  Jedna decyzja kobiety samotnie wychowującej dwóch nastoletnich, agresywnych chłopaków wpływa na los młodej, nielegalnej chińskiej imigrantki Ying. Ta z kolei napotyka na swej drodze Richarda, uzależnionego niegdyś od heroiny mężczyznę, który stara się ponownie nawiązać kontakt z córką. Działania Richarda wpływają na życie Kasi, sprzątaczki z Polski, której życie rozpada się, gdy ginie jej chłopak, Tomek.

 • Kamil Sipowicz apeluje o miłosierdzie dla Kory

  Zmagająca się z chorobą nowotworową Kora na razie dobrze znosi leczenie, ale jej mąż Kamil Sipowicz apeluje do rządu o legalizację medycznej marihuany, która miałaby złagodzić cierpienia wokalistki.

 • "Na Wspólnej": Igor odejdzie od Eli?

  W najnowszym odcinku "Na Wspólnej"...

 • Hip-hopowcy przed Sejmem

  W sobotę, 12 kwietnia, dokładnie o godzinie 12:12, pod gmachem Sejmu w Warszawie, odbędzie się manifestacja, mająca na celu legalizację palenia marihuany. W proteście weźmie udział wielu znanych polskich wykonawców hiphopowych, odbędzie się także nielegalny koncert Hemp Gru, który zamierza przy okazji nakręcić teledysk.

 • Tomasz Kalita: Chciałbym mieć dziecko

  .... Niestety, w Polsce jest ona wciąż nielegalna. Dlatego Kalita robi wszystko, aby doprowadzić do legalizacji leczniczej marihuany. W tym celu spotkał się m.in. z Andrzejem Dudą, który przyjął go w swoim pałacu...

 • "Wow! To boli! To naprawdę straszne..." - tak na wieść o wprowadzeniu w Polsce nowej ustawy antynarkotykowej zareagował Nick Oliveri, śpiewający basista formacji Queens Of The Stone Age, która w poniedziałek, 11 grudnia, zagrała doskonały koncert w warszawskim klubie "Proxima".

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...w Polsce. Nikt jednak nie wie, czego będą dotyczyć rzekome zmiany. Poruszeni rewelacjami sąsiedzi snują teorie na ten temat. Znaki odc.2 W okolicy kamieniołomu zostaje odnalezione ciało Patrycji...

 • "Rockandrollowy koktajl"

  Grupa Queens Of The Stone, której album „Rated R” był jedną z najbardziej ekscytujących płyt 2000 roku, odwiedzili w połowie grudnia Polskę, dając doskonały koncert w warszawskim klubie "Proxima". Kilka godzin wcześniej z Nickiem Oliveri, śpiewającym basistą grupy, spotkał się Jarosław Szubrycht. Tematy poruszone podczas przytoczonej poniżej rozmowy były wyjątkowo interesujące – muzyka, narkotyki i kobiety.

Wideo na temat: marihuana legalna w polsce
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Pan i Pani Kiler

  Wysokobudżetowa komedia sensacyjna autora kasowych hitów "Legalna blondynka" i "Brzydka prawda", z najgorętszą parą tego lata - Ashtonem Kutcherem ("Amerykańskie ciacho", "Co się zdarzyło w Las Vegas") i Katherine Heigl ("Chirurdzy", "27 sukienek"). Jen (Katherine Heigl), seksowna specjalistka z branży komputerowej, poznaje na urlopie wymarzonego faceta - Spencera (Ashton Kutcher). Ich wakacyjny romans szybko kończy się na ślubnym kobiercu. Pewnego dnia przerażona Jen odkrywa, że jej ukochany...

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.