• Informacje na temat:

  marihuana na handel

Artykuły na temat: marihuana na handel
 • Warszawska policja przesłuchuje dwóch muzyków podejrzewanych o handel narkotykami. W mieszkaniu i samochodzie jednego z nich znaleziono w sumie ponad kilogram marihuany i haszyszu.

 • Mieszkanie pachnie marihuaną

  Firma zajmująca się handlem nieruchomościami ma problem ze sprzedażą mieszkania należącego do rapera Lil Wayne'a.

 • M jak miłość

  Ewa wciąż przebywa w szpitalu. Lekarze nie pozostawiają złudzeń ani pacjentce ani jej bliskim. Szanse na wyleczenie są znikome. Marek, zdając sobie sprawę, że jego narzeczonej pozostało niewiele czasu, organizuje w szpitalu ceremonię ślubną. Po wzruszającej uroczystości Ewa traci przytomność. Od zatrzymania w klubie studenckim Ula ma poważne kłopoty. Dziewczyna usłyszała zarzuty o handel...

 • Muzyk T. Love zatrzymany przez policję!

  Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 52-letni kompozytor Włodzimierz S., u którego w mieszkaniu i w aucie znaleziono w sumie ponad 1 kg marihuany i haszyszu. 42-letni Paweł N., basista zespołu T. Love, po przesłuchaniu w charakterze świadka, został zwolniony..

 • Płytki grób

  Już 16 sierpnia na antenę telewizji Showtime powraca serial "Trawka". Ta czarna komedia rozgrywa się w fikcyjnym mieście Agrestic, gdzie kwitnie handel marihuaną. W tym procederze czynny udział bierze główna bohaterka "Trawki" Nancy Botwin. Sezon szósty został zapowiedziany jako finałowy sezon serialu. Zobaczmy jak stacja zaostrza apetyty fanów:

 • Andrzej Ż. aresztowany

  Aresztowano podejrzanego o handel narkotykami muzyka hiphopowego

 • Pinwheels and Whirligigs

  Bichir). W szóstym sezonie Nancy, która ma już na sumieniu więcej przestępstw, niż tylko handel marihuaną, musi ukrywać się przed meksykańską mafią.

 • "Żurom" dostał 5 lat!

  Na karę pięciu lat pozbawienia wolności skazał w poniedziałek Sąd Okręgowy w Kielcach 31-letniego warszawskiego rapera Andrzeja "Żuroma" Żuromskiego, oskarżonego o handel narkotykami w znacznych ilościach.

 • Gentle Puppies

  Bichir). W szóstym sezonie Nancy, która ma już na sumieniu więcej przestępstw, niż tylko handel marihuaną, musi ukrywać się przed meksykańską mafią.

 • "Choćby mnie katowali na komendzie"

  Sytuację Żuroma zna już chyba każdy. Media, także te nie hiphopowe, aż wrą od spekulacji na jego temat. Początkowo - według rapera bezpodstawnie - oskarżono go o handel narkotykami i przetrzymano w areszcie przez 1,5 miesiąca. Teraz znowu ma trafić za kratki. Za co? Na jakiej podstawie? Tego dowiecie się z ostatniego wywiadu, jakiego Żurom udzielił Filipowi Rauczyńskiemu ("Magazyn Hip Hop

Wideo na temat: marihuana na handel
 • Zwiastun szóstego sezonu

  Zobaczcie, bardzo ładnie zrealizowany i przyjemny dla oka, zwiastun szóstego sezonu serialu "Trawka". Już 16 sierpnia na antenę telewizji Showtime powraca serial "Trawka". Ta czarna komedia rozgrywa się w fikcyjnym mieście Agrestic, gdzie kwitnie handel marihuaną. W tym procederze czynny udział bierze główna bohaterka "Trawki" Nancy Botwin. Sezon szósty został zapowiedziany jako finałowy sezon

 • Millerowie

  Film przedstawia historię handlarza marihuany, który postanawia wycofać się z interesu. Zanim jednak zakończy swoją przestępczą działalność musi wykonać swoje ostatnie duże zlecenie. Udając ojca rodziny wyjeżdżającego na wycieczkę ma za zadanie przemycić 600 kilogramów "towaru"!

 • Savages: ponad bezprawiem

  Hodowcy najlepszej marihuany na ziemi - Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) - prowadzą opłacalny biznes narkotykowy. Niestety zostaje on wykryty pewnego dnia przez meksykański kartel prowadzony przez mężczyznę imieniem Lado (Benicio Del Toro) i kobietę - Elenę (Salma Hayek). Domagają się oni udziałów w zyskach. Kiedy spotykają się z odmową ze strony Bena i Chona, porywają ich.... wspólną dziewczynę i żądają okupu. Mężczyźni godzą się na zapłatę, ale jednocześnie snują alternatywny...