• Informacje na temat:

  marihuana na recepte

Artykuły na temat: marihuana na recepte
 • Nigella Lawson od lat zażywa narkotyki!

  Czy to koniec wielkiej kariery kulinarnej gwiazdy? Na światło dzienne wychodzą kolejne mroczne sekrety z jej życia...

 • Robin Thicke wydał fortunę na trawkę

  Szczere wyznanie znanego z przeboju "Blurred Lines" amerykańskiego piosenkarza Robina Thicke.

 • Kazik: Kokaina powinna być dostępna w aptekach!

  Zdaniem lidera Kultu, nie tylko marihuana, ale i tak zwane "twarde narkotyki" powinny być legalne. Kazika do takich przemyśleń skłoniła zapewne sytuacja jego kolegi z zespołu, który aktualnie odsiaduje wyrok za posiadanie substancji niedozwolonych. Staszewski nie rozumie sensu ścigania i karania ludzi za posiadanie niewielkich ilości narkotyków. Muzyk idzie jeszcze dalej i chce, aby tego typu...

 • M. Culkin: Jestem niewinny

  Aktor Macaulay Culkin, któremu postawiono zarzut nielegalnego posiadania narkotyków i leków wydawanych tylko na receptę, w środę, 13 października, stwierdził w sądzie w Oklahoma City, że jest niewinny. 24-letniego Culkina aresztowano w tym mieście 17 września, gdy jechał z Nowego Jorku do Kalifornii.

 • To bez wątpienia autorki jednego z najgłośniejszych skandali tego roku. Janina D. (żona byłego ministra sportu) i Monika G., aktualna żona Roberta Janowskiego,...

 • Black Eyed Peas i policja

  Taboo został zatrzymany przez policję w Los Angeles pod zarzutem prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwym i spowodowania wypadku.

 • Zobacz wideo z zatrzymania Justina Biebera!

  Policja z Miami ujawniła zapis z monitoringu zainstalowanego w areszcie w Miami, gdzie 23 stycznia trafił kanadyjski gwiazdor Justin Bieber. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 • Justin Bieber: Walentynki w sądzie

  Na 14 lutego wyznaczono datę posiedzenia w sądzie, na którym mają oficjalnie zostać postawione zarzuty Justinowi Bieberowi.

 • Skąd Justin Bieber bierze psychotropy?

  19-letni piosenkarz Justin Bieber ujawnił dostawcę zażywanych leków psychotropowych.

 • Justin Bieber aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków (aktualizacja)

  Kanadyjski wokalista Justin Bieber w czwartek (23 stycznia) nad ranem został aresztowany przez policję w Miami za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Wideo na temat: marihuana na recepte
 • Millerowie

  Film przedstawia historię handlarza marihuany, który postanawia wycofać się z interesu. Zanim jednak zakończy swoją przestępczą działalność musi wykonać swoje ostatnie duże zlecenie. Udając ojca rodziny wyjeżdżającego na wycieczkę ma za zadanie przemycić 600 kilogramów "towaru"!

 • Savages: ponad bezprawiem

  Hodowcy najlepszej marihuany na ziemi - Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) - prowadzą opłacalny biznes narkotykowy. Niestety zostaje on wykryty pewnego dnia przez meksykański kartel prowadzony przez mężczyznę imieniem Lado (Benicio Del Toro) i kobietę - Elenę (Salma Hayek). Domagają się oni udziałów w zyskach. Kiedy spotykają się z odmową ze strony Bena i Chona, porywają ich.... wspólną dziewczynę i żądają okupu. Mężczyźni godzą się na zapłatę, ale jednocześnie snują alternatywny...

 • Obietnica

  Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum, należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype’a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem...