• Informacje na temat:

  marihuana poland

Artykuły na temat: marihuana poland
 • Marika przyznała się do palenia marihuany!

  Wokalistka i współprowadząca "The Voice of Poland" postanowiła zabrać głos w sprawie palenia marihuany. Z tego powodu zawitała do TVP Info, gdzie wystąpiła niemal w roli ekspertki od "miękkich narkotyków". Marika miała odwagę przyznać, że palenie "zioła" nie jest jej obce, choć oczywiście zapewnia, że już tego nie robi! Co zatem skłoniło ją do tego, aby zrezygnować z palenia? "Ja sama przeżywałam...

 • "Wszystko ma swoje granice"

  Negatyw to kolejny - po Myslovitz - zespół rodem z Mysłowic, który wyruszył na podbój polskiego rynku muzycznego. Grupa powstała w 1998 roku, a utworzyli ją muzycy grający ze sobą już w czasach licealnych, występując wówczas pod nazwami Skowyt i Kurtyna. Od samego początku istnienia zespołu, głównymi inspiracjami jego muzyków była brytyjska i amerykańska alternatywna scena gitarowa, a szczególnie pierwsze krążki takich zespołów, jak Smashing Pumpkins, The Verve, The Pixies, Sonic Youth i...

 • "Włosy na klacie" Małgorzaty Foremniak, "cipiciąga" i "przedłużenia penisa" Nergala

  Telewizyjne konkursy talentów to nie tylko popisy wokalno-muzyczne, ale też do bólu nieprzyjemne i złośliwe opinie oceniających, spięcia i kłótnie na linii uczestnicy-jurorzy i przekraczające barierę dobrego smaku pochwały. Specjalnie dla Was wybraliśmy najmocniejsze incydenty z "Must Be The Music", "Mam talent" i "The Voice Of Poland".

 • CETI: Nadchodzi "Duch"

  22 marca ukaże się album metalowej grupy CETI "Ghost Of The Universe - Behind The Black Curtain". Planowane jest także wydanie płyty w Europie.

 • Recenzja Wiz Khalifa "Blacc Hollywood": Wszystko zielone

  Wiz Khalifa walczy o zachowanie swojej tożsamości w branży setek marionetek na sznurkach. Jeszcze nie wygrał. Po obfitującej we wzloty i upadki płycie mamy kolejny remis.

 • "Swoje przeżyłem!"

  Choć nie gra już w wielkim zespole, na zawsze pozostanie w historii metalu. Znakomity basista, niegdyś hulaka, dziś stateczny ojciec rodziny. Choć z F5 nie osiągnął wielkich sukcesów, pogodzony z losem i zadowolony z życia. David Warren "Junior" Ellefson, przez niemal dwie dekady połowa stałego składu Megadeth. Z muzykiem rozmawiał Vlad Nowajczyk z magazynu "Hard Rocker".