• Informacje na temat:

  marihuana policja

Artykuły na temat: marihuana policja
 • "M jak miłość": Agonia, marihuana i... zaproszenie do sypialni

  W Nowym Roku Ewa (Dominika Kluźniak), narzeczona Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski), wróci do Polski z USA i znów spotka się z rodziną. Niestety, tylko w szpitalu. Co jeszcze czeka Mostowiaków?

 • Marek Bukowski niewinny. Ktoś podrzucił mu narkotyki!

  Marek Bukowski (45 l.) może odetchnąć z ulgą. Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie posiadania przez niego 4 gramów marihuany.

 • Syn Zenona Martyniuka zatrzymany przez policję po awanturze domowej! A to nie wszystko...

  ...temu, kiedy to także zatrzymała go policja. Z kolei w maju zeszłego roku syn Martyniuka awanturował się w domu swojej żony. Wezwano funkcjonariuszy, którzy znaleźli przy nim marihuanę.  Wówczas sąd...

 • Marek Bukowski: Wylano na mnie Niagarę pomyj

  W programie "Tomasz Lis na żywo" Marek Bukowski miażdżąco wypowiedział się o portalach plotkarskich. Akor przeżył medialne piekło po tym, jak pół roku temu oskarżono go o posiadanie marihuany.

 • Liroy: Palę marihuanę regularnie od 20 lat

  Liroy (40 l.) oficjalnie przyznaje się nie tylko do palenia marihuany, ale także uprawy konopi.

 • Jadakiss, spluwa i marihuana

  Nowojorski raper nie przyznał się do posiadania broni palnej i narkotyków.

 • Robert Makłowicz i Zbigniew Wodecki są za legalizacją marihuany!

  Zbigniew Wodecki uważa, że marihuana jest zdrowsza niż papierosy. Palił tylko raz, bo - jak mówi - maryśka strasznie wysusza. Lubi jednak dym, zapach fajki, cygara, a marihuana - jego zdaniem - dodatkowo leczy. "Czułem się bardzo dobrze, ale nie mogę palić, bo suszy strasznie" - mówi w rozmowie z Cannabis News TV. "Im lepsza marihuana, tym daje większą suchość w ustach. To nie jest temat...

 • Policja znalazła 225 kg marihuany

  Hiphopowiec Fabolous znalazł się w kręgu policyjnych podejrzeń. W autobusie artysty znaleziono bowiem pokaźne ilości narkotyków.

 • Olga J. zatrzymana przez policję

  ...policjanci znaleźli niewielkie ilości marihuany. Do przeszukania doszło, ponieważ izba celna przechwyciła skierowaną na adres piosenkarki przesyłkę, w której była m.in. marihuana. "Ujawniona(...) w Warszawie. Wstępny test wykazał, że jest to marihuana; zgodnie z procedurą przekazano ją do laboratorium celnego - dodał rzecznik. "Paczki nie dostarczono, a pod wskazany adres udali się celnicy wraz...

 • Frank Ocean zatrzymany przez policję

  Muzyczne objawienie 2012 roku wpadło w poważne tarapaty. Amerykański wokalista Frank Ocean został zatrzymany przez policję i będzie odpowiadał przed sądem.

Wideo na temat: marihuana policja
 • Usłyszał wyrok za posiadanie narkotyków!

  USA. W kwietniu br. raper Nelly został aresztowany za posiadanie narkotyków. W samochodzie 40-latka policja znalazła m.in. metamfetaminę, marihuanę i kilka sztuk broni. Cornell Haynes, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko muzyka, został wówczas wypuszczony po uiszczeniu kaucji w wysokości 10 tysięcy dolarów. W piątek (11.12) raper stawił się w sądzie i usłyszał wyrok w tej sprawie. Nelly został

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.