• Informacje na temat:

  marihuana politycy

Artykuły na temat: marihuana politycy
 • Marek Raczkowski: Wciągam kokainę, palę marihuanę jak wiele osobistości

  Znany rysownik Marek Raczkowski (54 l.) nie ukrywa, że ma słabość do narkotyków. Których?

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Robert Makłowicz i Zbigniew Wodecki są za legalizacją marihuany!

  Zbigniew Wodecki uważa, że marihuana jest zdrowsza niż papierosy. Palił tylko raz, bo - jak mówi - maryśka strasznie wysusza. Lubi jednak dym, zapach fajki, cygara, a marihuana - jego zdaniem - dodatkowo leczy. "Czułem się bardzo dobrze, ale nie mogę palić, bo suszy strasznie" - mówi w rozmowie z Cannabis News TV. "Im lepsza marihuana, tym daje większą suchość w ustach. To nie jest temat...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Tomasz Kalita nie żyje. Wzruszające słowa pożegnania

  ​Tomasz Kalita († 37 l.) nie żyje. Polityk długo walczył z ciężką chorobą, ale niestety nie udało mu się jej pokonać. Informacją o jego śmierci zszokowana była jego była współpracowniczka, Magdalena Ogórek (37 l.). Kobieta nie kryła wzruszenia.

 • Amerykański raper Busta Rhymes nie boi się wypowiadać na kontrowersyjne tematy. Ostatnio zajął stanowisko w sprawie kolegi po fachu, Eminema oraz palenia marihuany przez jego dzieci. Poddał również krytyce rząd i religię.

 • Kuba Wojewódzki nie odpuszcza Andrzejowi Dudzie! Znów to zrobił!

  Prezydent Andrzej Duda (43 l.), śladem swojego poprzednika, weźmie udział w nagraniach programu „Kuba Wojewódzki Show”? Niewiele na to wskazuje. Kancelaria Prezydenta jasno dała do zrozumienia, że „głowa państwa” nie jest zainteresowana tego typu występem. Jednak showman nadal nie odpuszcza i znów ponowił zaproszenie dla Dudy.

 • "Polski hip hop traktowano po macoszemu"

  O polskim hip hopie, legendarnej grupie Kaliber 44 i legalizacji marihuany rozmawialiśmy z Abradabem.

 • Kuba Wojewódzki atakuje Ziemkiewicza za Korę: Zwykła świnia

  ..."Nie chcę się pchać za kolorówkami w cudze prywatne nieszczęście, ale (...) jak choroba Kory ma się do argumentu, że marihuana leczy?"- napisał Ziemkiewicz na Twitterze, nawiązując do wypowiedzi artystki gloryfikujących lecznicze właściwości trawki. Przypomnijmy: zarówno Kora, jak i jej mąż Kamil Sipowicz są za legalizacją marihuany medycznej w Polsce, podkreślając, że jest ona zbawienna...

 • Rosyjscy komuniści chcą aresztować Stinga

  Wypowiedzi Stinga za legalizacją marihuany ściągnęły na muzyka gniew twardogłowych rosyjskich komunistów. Politycy apelują o aresztowanie lidera The Police, który w środę (15 września) wystąpił w Moskwie.

Zdjęcia na temat: marihuana politycy
Wideo na temat: marihuana politycy
 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

 • Call Girl

  Sztokholm, rok 1976. Za fasadą opiekuńczego państwa, kwitnie seksbiznes. W nocnych klubach i pokojach hotelowych, politycy korzystają z usług nieletnich prostytutek. Iris – wychowanka poprawczaka zostaje ekskluzywną Call Girl zwabiona wystawnym życiem i drogimi ciuchami. Nastolatka, która sypia za pieniądze z urzędnikami jest cennym świadkiem w śledztwie, które ma doprowadzić do przewrotu na szczytach władzy.

 • Służby specjalne

  Film "Służby specjalne" to oparta na dwuletniej dokumentacji realistyczna historia, odsłaniająca kulisy życia i pracy oficerów polskich tajnych służb. Filmowa historia rozpoczyna się, gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, które w opinii komisji są organizacją przestępczą. "Służby specjalne" pokazują konsekwencje tej decyzji. Na ulicę wyrzucają fachowców, którzy posiadają bardzo niebezpieczną wiedzę. Część z nich odnajduje się w świecie biznesu. Film opowiada o...

Dyskusje na temat: marihuana politycy