• Informacje na temat:

  marihuana politycy

Artykuły na temat: marihuana politycy
 • Marek Raczkowski: Wciągam kokainę, palę marihuanę jak wiele osobistości

  Znany rysownik Marek Raczkowski (54 l.) nie ukrywa, że ma słabość do narkotyków. Których?

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Robert Makłowicz i Zbigniew Wodecki są za legalizacją marihuany!

  Zbigniew Wodecki uważa, że marihuana jest zdrowsza niż papierosy. Palił tylko raz, bo - jak mówi - maryśka strasznie wysusza. Lubi jednak dym, zapach fajki, cygara, a marihuana - jego zdaniem - dodatkowo leczy. "Czułem się bardzo dobrze, ale nie mogę palić, bo suszy strasznie" - mówi w rozmowie z Cannabis News TV. "Im lepsza marihuana, tym daje większą suchość w ustach. To nie jest temat...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Tomasz Kalita nie żyje. Wzruszające słowa pożegnania

  ​Tomasz Kalita († 37 l.) nie żyje. Polityk długo walczył z ciężką chorobą, ale niestety nie udało mu się jej pokonać. Informacją o jego śmierci zszokowana była jego była współpracowniczka, Magdalena Ogórek (37 l.). Kobieta nie kryła wzruszenia.

 • Amerykański raper Busta Rhymes nie boi się wypowiadać na kontrowersyjne tematy. Ostatnio zajął stanowisko w sprawie kolegi po fachu, Eminema oraz palenia marihuany przez jego dzieci. Poddał również krytyce rząd i religię.

 • Modelka Playboya zostanie prezydentem!? Wszystko na to wskazuje

  Okazuje się, że Ava Karabatić (31 l.), szerzej znana jako króliczek Playboya, zamierza zostać prezydentem! Modelka zaprezentowała już nawet plan wyborczy, który wywołał duże poruszenie!

 • "Polski hip hop traktowano po macoszemu"

  O polskim hip hopie, legendarnej grupie Kaliber 44 i legalizacji marihuany rozmawialiśmy z Abradabem.

 • Kuba Wojewódzki nie odpuszcza Andrzejowi Dudzie! Znów to zrobił!

  Prezydent Andrzej Duda (43 l.), śladem swojego poprzednika, weźmie udział w nagraniach programu „Kuba Wojewódzki Show”? Niewiele na to wskazuje. Kancelaria Prezydenta jasno dała do zrozumienia, że „głowa państwa” nie jest zainteresowana tego typu występem. Jednak showman nadal nie odpuszcza i znów ponowił zaproszenie dla Dudy.

 • Rosyjscy komuniści chcą aresztować Stinga

  Wypowiedzi Stinga za legalizacją marihuany ściągnęły na muzyka gniew twardogłowych rosyjskich komunistów. Politycy apelują o aresztowanie lidera The Police, który w środę (15 września) wystąpił w Moskwie.

Zdjęcia na temat: marihuana politycy
Wideo na temat: marihuana politycy
 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

 • Call Girl

  Sztokholm, rok 1976. Za fasadą opiekuńczego państwa, kwitnie seksbiznes. W nocnych klubach i pokojach hotelowych, politycy korzystają z usług nieletnich prostytutek. Iris – wychowanka poprawczaka zostaje ekskluzywną Call Girl zwabiona wystawnym życiem i drogimi ciuchami. Nastolatka, która sypia za pieniądze z urzędnikami jest cennym świadkiem w śledztwie, które ma doprowadzić do przewrotu na szczytach władzy.

 • Służby specjalne

  Film "Służby specjalne" to oparta na dwuletniej dokumentacji realistyczna historia, odsłaniająca kulisy życia i pracy oficerów polskich tajnych służb. Filmowa historia rozpoczyna się, gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, które w opinii komisji są organizacją przestępczą. "Służby specjalne" pokazują konsekwencje tej decyzji. Na ulicę wyrzucają fachowców, którzy posiadają bardzo niebezpieczną wiedzę. Część z nich odnajduje się w świecie biznesu. Film opowiada o...

Dyskusje na temat: marihuana politycy