• Informacje na temat:

  marihuana zalegalizowana polska

Artykuły na temat: marihuana zalegalizowana polska
 • Cezary Pazura stracił rodzinę przez narkotyki. Dziś mówi "nie" marihuanie!

  Niedawna dyskusja o legalizacji marihuany obudziła w Cezarym Pazurze (53 l.) bolesne wspomnienia. Aktor przed laty stracił dom, rodzinę, ukochaną. Dziś chce przestrzec przed tym narkotykiem innych.

 • Netflix: Piąty sezon "Grace i Frankie", "Rodzina w oparach" skasowana

  Wczoraj Netflix podjął decyzje dotyczące dwóch ze swoich oryginalnych produkcji. W 2019 roku użytkownicy serwisu zobaczą piąty sezon serialu "Grace i Frankie" z Jane Fondą oraz Lili Tomlin w rolach głównych. Na pierwszej serii z kolei zakończy się produkcja "Rodziny w oparach".

 • Netflix: Zapowiedzi na styczeń

  Jakie seriale będziemy mogli zobaczyć w styczniu? Zobaczcie!

 • Netflix: Zapowiedzi na sierpień

  Zobaczcie jakie seriale zadebiutują w sierpniu na Netflixie.

 • Kuba Wojewódzki atakuje Ziemkiewicza za Korę: Zwykła świnia

  ..."Nie chcę się pchać za kolorówkami w cudze prywatne nieszczęście, ale (...) jak choroba Kory ma się do argumentu, że marihuana leczy?"- napisał Ziemkiewicz na Twitterze, nawiązując do wypowiedzi artystki gloryfikujących lecznicze właściwości trawki. Przypomnijmy: zarówno Kora, jak i jej mąż Kamil Sipowicz są za legalizacją marihuany medycznej w Polsce, podkreślając, że jest ona zbawienna...

 • Piasek o marihuanie i gejach

  Legalizacja marihuany, małżeństwa homoseksualne i prawo do eutanazji - takie hasła znalazłyby się w programie Andrzeja "Piaska" Piasecznego, gdyby ubiegał się on o fotel parlamentarzysty. Wokalista nie ukrywa, że w przyszłości chciałby się zająć karierą polityczną.

 • Polacy wiedzą sporo o marihuanie

  Cypress Hill od początku działalności opowiadali się za legalizacją marihuany. W rozmowie z INTERIA.PL raper B-Real opowiada o zmianie podejścia do konopi indyjskich na świecie.

 • Kamil Sipowicz apeluje o miłosierdzie dla Kory

  Zmagająca się z chorobą nowotworową Kora na razie dobrze znosi leczenie, ale jej mąż Kamil Sipowicz apeluje do rządu o legalizację medycznej marihuany, która miałaby złagodzić cierpienia wokalistki.

 • Kazik Staszewski: Kościół mnie nie interesuje

  Lider grupy Kult w najnowszym magazynie "Wprost" szczerze o depresji, narkotykach, sytuacji w jednym z najpopularniejszych zespołów w Polsce i abdykacji Benedykta XVI.

 • "Zbuntowani i ujarani"

  Cypress Hill od dawna kojarzeni są nie tylko z muzyką hiphopową, ale również z hasłami popierającymi legalizację tzw. miękkich narkotyków. I właśnie o nowym albumie formacji zatytułowanym "Rise Up" oraz liberalnej polityce wobec konopi indyjskich Artur Wróblewski rozmawiał z B-Realem, liderem Cypress Hill.

Wideo na temat: marihuana zalegalizowana polska
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.