• Informacje na temat:

  marihuany

Artykuły na temat: marihuany
 • To nagranie może wywołać wielki skandal! W internecie opublikowano wideo, na którym widać, jak córka prezydenta USA, Baracka Obamy, bawi się ze swoimi znajomymi. W pewnym momencie pokazano, jak Malia (18 l.) zapala skręta. Według świadków w papierosie znajdowała się marihuana. Co na to tata dziewczyny? Jeszcze nie zabrał głosu.

 • Marek Bukowski niewinny. Ktoś podrzucił mu narkotyki!

  Marek Bukowski (45 l.) może odetchnąć z ulgą. Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie posiadania przez niego 4 gramów marihuany.

 • "Na Wspólnej": Kinga uzależni się od marihuany?!

  Tymon zarazi Kingę swoim oryginalnym sposobem na relaks...

 • Marek Bukowski: Wylano na mnie Niagarę pomyj

  W programie "Tomasz Lis na żywo" Marek Bukowski miażdżąco wypowiedział się o portalach plotkarskich. Akor przeżył medialne piekło po tym, jak pół roku temu oskarżono go o posiadanie marihuany.

 • Robert Makłowicz i Zbigniew Wodecki są za legalizacją marihuany!

  ...zielonego pojęcia, wszystko jest na głowie postawione" - zżyma się Małkowicz, tłumacząc, że jest za legalizacją marihuany. "Państwo z własnej inicjatywy oddaje coś we władanie szarej strefy, gangsterów(...), jednak nie w Polsce, bo nie zna pochodzenia "polskiej" marihuany. *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • Morgan Freeman o marihuanie: Będę ją jadł, pił, palił i wciągał

  Morgan Freeman jest za legalizacją marihuany. Wybitny aktor zabrał głos w sprawie, nawiązując do wypadku samochodowego, który miał miejsce w 2008 roku. W tym czasie "trawka" służyła gwiazdorowi jako środek przeciwbólowy.

 • Bronisław Opałko zatrzymany za uprawianie marihuany!

  ...zaczynało się dzień od piwka" - zdradza w "Super Expressie". W pewnym momencie wpadł na pomysł, aby alkohol zastąpić paleniem marihuany. Satyryk zaczął uprawiać na własną rękę krzaki konopi indyjskich...

 • Wojewódzki do Komorowskiego: Pytanie za 100 zł

  W czym Andrzej Duda jest lepszy od Bronisława Komorowskiego - takie pytanie za 100 zł zadał Kuba Wojewódzki swojemu gościowi Bronisławowi Komorowskiemu. - Lepiej jeździ na nartach - odpowiedział prezydent.

 • Marika przyznała się do palenia marihuany!

  Wokalistka i współprowadząca "The Voice of Poland" postanowiła zabrać głos w sprawie palenia marihuany. Z tego powodu zawitała do TVP Info, gdzie wystąpiła niemal w roli ekspertki od "miękkich narkotyków". Marika miała odwagę przyznać, że palenie "zioła" nie jest jej obce, choć oczywiście zapewnia, że już tego nie robi! Co zatem skłoniło ją do tego, aby zrezygnować z palenia? "Ja sama przeżywałam...

 • Serialowy aktor Seth Gilliam ("Prawo i bezprawie", "Wybrani", "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak", "Żywe trupy") został zatrzymany przez policję. Incydent miał miejsce w niedzielę, 3 maja, w Peachtree City.

Zdjęcia na temat: marihuany
Wideo na temat: marihuany
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Janiak o nałogach: Zaczynałem od marihuany

  Olivier Janiak zdradził w programie "Studio TTV", że nie potrafi sobie poradzić z rzuceniem papierosów. "Zacząłem palenie późno, bo w wieku 27 lat od marihuany. Paliłem skręty. Potem przestałem i zacząłem papierosy. Teraz nie potrafię poradzić sobie z tym. Palenie to jest ohydny nałóg i strasznie trudno się go pozbyć" - wyznał. (TTV/x-news)

 • Ciacho

  Słodkie i kuszące. Momentami ostre i pieprzne. Takie jest CIACHO! Niepokorna i wywrotowa komedia o trójce zwariowanych braci, którzy zrobią wszystko, żeby wyciągnąć swoją siostrę z tarapatów. Zmiksuj Małaszyńskiego, Karolaka, Bosaka, Kota i Żmudę-Trzebiatowską. Podgrzej do wrzenia. Wrzuć do wszystkiego Patryka Vegę. Zamieszaj. Wkrój Mecwaldowskiego i Żaka. Do smaku przypraw Marietą Żukowską, Danutą Stenką i Joanną Liszowską. Dodaj Wojciecha Zielińskiego i kręć przez 30 dni. Włóż w scenografię...

Dyskusje na temat: marihuany