• Informacje na temat:

  mariki

Artykuły na temat: mariki
 • Marika jest w ciąży! Wygadała się Kukulska!

  ..., który śledzą setki tysięcy osób. Z tajnego ślubu Mariki zrobiło się wielkie wydarzenie, o którym pisali wszyscy.  Wokalistka nie kryła niezadowolenia, ale w rozmowie z mediami starała się robić...

 • Marika i Maleo Reggae Rockers ("Piosenka o Wojtku"): "Wygnane" w listopadzie

  8 listopada ukaże się płyta "Panny Wyklęte. Wygnane vol. 1", na której Maleo Reggae Rockers kontynuują swoją współpracę z wokalistkami reprezentującymi różne sceny.

 • Przez wiele lat znakiem rozpoznawczym Mariki były misternie plecione warkoczyki, które później na potrzeby pracy w "The Voice of Poland" rozpuściła. Zwiewną fryzurę mieliśmy okazję jeszcze zobaczyć na jej tajnym ślubie, który na Snapchacie postanowiła zrelacjonować Maffashion. Okazuje się jednak, że po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak", Marika postanowiła zaskoczyć męża i fanów totalną...

 • Kasia Kowalska i inne gwiazdy w projekcie "Panny Wyklęte/Panny Wygnane"

  15 stycznia w warszawskiej Stodole odbędzie się premierowy koncert promujący projekt "Panny Wyklęte/Wygnane vol.1". Na scenie wystąpią cenione polskie wokalistki, m.in. Kasia Kowalska, Ania Rusowicz, Marika, Marcelina, zespół Dziewczyny, Ania Brachaczek, Kasia Malejonek i Angelika Korszyńska - Górny, a także zespół Paresłów.

 • Marika dumna: W ogóle nie tyję. Pasuje na mnie sukienka z ósmej klasy podstawówki!

  W szafie Mariki znajduje się kilka ubrań, z którymi celebrytka nie potrafi się rozstać. Jednym z nich jest sukienka, którą miała na sobie podczas balu ósmoklasisty wydanego z okazji zakończenia szkoły podstawowej.  - Co zaskakujące, wciąż ta sukienka jest na mnie dobra, więc ja się nie zmieniam w czasie w ogóle, nie tyję, jestem ciągle taka sama - mówi z dumą agencji informacyjnej...

 • Antoni Królikowski chce zająć się reżyserią filmów

  Antoni Królikowski nie porzuci filmu dla kariery telewizyjnej. Aktor przyznaje, że obecne obowiązki zawodowe jako gospodarza telewizyjnego show "SuperSTARcie" dają mu dużo satysfakcji, ale to film jest jego przyszłością. Chciałby też wrócić do reżyserii, ale brak mu czasu na własny projekt filmowy.

 • Marika odkłada plany macierzyńskie?!

  Marta Kosakowska (35 l.), znana szerzej jako Marika, ponoć woli póki co skupić się na karierze zamiast powiększeniu rodziny.

 • Acid Drinkers w Stalowej Woli: Titus, bądź Titusem!

  W piątek (28 listopada) wieczorem odbierał róże w programie "SuperSTARcie", dzień później przyjechał z Acid Drinkers na koncert do Stalowej Woli. W klubie Labirynt zabrzmiało mnóstwo klasyków z zabójczego debiutu obchodzącej 25-lecie istnienia grupy.

 • Marika tłumaczy się z nowej fryzury

  Marika po fali krytyki postanowiła w końcu zabrać głos w sprawie swojej nowej fryzury. Wokalistka twierdzi, że jest zadowolona z ostrego cięcia i nowa fryzura znacznie lepiej niż romantyczny bob podkreśla jej energetyczną osobowość.

 • "Superstarcie" na start: Co zaśpiewają gwiazdy?

  W piątek (3 października) rusza nowe show TVP2 - "Superstarcie". Na czym polegać będzie ten muzyczny program z udziałem gwiazd?

Zdjęcia na temat: mariki
 • Marika z chłopakiem
 • Marika z chłopakiem
 • Marika z chłopakiem
Wideo na temat: mariki
 • Marika jest wściekła na Maffashion?! Blogerka zdradziła jej tajemnicę!

  Ślub wokalistki Mariki miał być prywatną ceremonią. Niestety, poprzez wyciek kilku zdjęć, informacja dostała się do mediów. Reporterka "Dzień Dobry TVN" poprosiła artystkę o komentarz w tej sprawie. "To była rodzinna uroczystość. Na tyle, na ile to możliwe, chciałabym, żeby pozostała prywatna. Mój przyjaciel był jedyną osobą namaszczoną do robienia zdjęć" - powiedziała Marika. (Dzień Dobry TVN

 • Samotny port - miłość

  Vuosaari to wielokulturowe wschodnie przedmieścia Helsinek, gdzie w pewien śnieżny zimowy tydzień krzyżują się drogi kilkorga bohaterów. Narkomanka Iiris i niebieski ptak Make kochają się i nienawidzą. 17-letnia Milla pragnie uciec od zwyczajnego życia i rozpocząć karierę modelki. Samotna matka Marika wręcza każdemu z bliskich wyraz swoich uczuć, jakby się z nimi żegnała. Pewien mąż szuka ciepła i zrozumienia u blondwłosej kochanki, bo nie znajduje ich u zimnej jak lód żony. Chłopczyk z...

 • Marika dumna z figury

  Marika nie wyrzuca ubrań, z którymi jest emocjonalnie związana. W jej szafie nadal wisi sukienka, którą miała na sobie podczas balu kończącego szkołę podstawową. Mimo upływu ponad dwudziestu lat wciąż może ją też bez trudu założyć.

Dyskusje na temat: mariki