• Informacje na temat:

  marilyn manson dziennikarz

Artykuły na temat: marilyn manson dziennikarz
 • Marilyn Manson: 9 rzeczy, których mogliście o nim nie wiedzieć

  Nikt przez ostatnie lata nie naprzykrzał się tak często konserwatywnej grupie Amerykanów jak Marilyn Manson i nikt, według ich opinii, nie demoralizował młodzieży tak mocno jak ten muzyk wraz ze swoim zespołem.

 • Manson grozi dziennikarzom

  Marilyn Manson zagroził, że odwiedzi każdego dziennikarza, który napisze nieprawdę na jego temat.

 • Marylin Manson, kontrowersyjny amerykański muzyk, którego mieliśmy okazję niedawno gościć w Polsce, zakończył w środę, 28 lutego, koncertem w Moskwie, europejską część swojej światowej trasy koncertowej "Guns, God And Government Tour".

 • Marilyn Manson: Psychologiczny horror

  Podczas Festiwalu Filmowego w Berlinie kontrowersyjny amerykański artysta Marilyn Manson przedstawił plany związane z nakręceniem filmu. Obraz "Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll" oparty będzie na biografii Charlesa Lutwidge'a Dodgsona, autora słynnej książki "Alicja w Krainie Czarów".

 • Marilyn Manson: Jestem niewinny

  Marilyn Manson, kontrowersyjny amerykański muzyk i wokalista, twierdzi, że tak naprawdę wcale nie jest taki nieprzyzwoity, jakby to się mogło wydawać. Cały problem polega na tym, że ludzie źle odczytują jego przesłanie.

 • Marilyn Manson: Jestem niewinny

  Marilyn Manson, kontrowersyjny amerykański muzyk i wokalista, pojawił się w piątek, 21 września, w sądzie, aby złożyć wyjaśnienia w sprawie oskarżenia o naruszenie nietykalności cielesnej stojącego pod sceną ochroniarza, m.in. przez pocieranie swoimi genitaliami jego głowy. Grozi mu za to nawet do dwóch lat więzienia.

 • Wojewoda mazowiecki Antoni Pietkiewicz otwarcie skrytykował burmistrza gminy Centrum, za wyrażenie zgody na warszawski koncert grupy Marilyn Manson. Przy okazji wezwał młodzież, by na występ nie szła, a rodziców, aby zabronili swoim dzieciom oglądania kontrowersyjnego muzyka. Natomiast jeden z polskich dziennikarzy nazwał Mansona "Goebbelsem dresiarzy i 'kiboli'".

 • Marilyn Manson, kontrowersyjny amerykański muzyk i wokalista, zaprzeczył informacjom, jakoby jego najnowszy teledysk do piosenki "The Fight Song" nawiązywał do tragedii, jaka wydarzyła się w 1999 roku w amerykańskim miasteczku Columbine, kiedy w tamtejszej szkole doszło do pamiętnej strzelaniny.

 • Marilyn Manson pozwany za czyn lubieżny

  Kochający skandale Marilyn Manson prawdopodobnie będzie musiał zapłacić za swoje ostatnie ekscesy. 20 lipca na koncercie w Clarkston, w stanie Michigan, dopuścił się naruszenia nietykalności cielesnej stojącego pod sceną ochroniarza, m.in. przez pocieranie swoimi genitaliami jego głowy. Grozi mu nawet do dwóch lat więzienia.

 • Marilyn Manson: Ozzy oferował mi seks ze swoją żoną

  O rodzinie Osbourne'ów ostatnio mówi się przede wszystkim w kontekście sukcesu serial u "The Osbournes". Do dyskusji na temat tego, jak bardzo jest ona zwariowana włączył się Marilyn Manson, który przyznał, iż swego czasu wokalista Black Sabbath zaproponował mu seks ze swoją żoną.

Wideo na temat: marilyn manson dziennikarz
 • Mój tydzień z Marilyn

  "Marilyn, czy to prawda, że w łóżku nie masz na sobie nic poza perfumami?" - tym pytaniem angielscy dziennikarze witają Marilyn Monroe na lotnisku, gdy gwiazda po raz pierwszy odwiedza Europę. Ekscytacja udziela się zresztą nie tylko mężczyznom, bo Monroe latem 1956 roku jest bez wątpienia najsłynniejszą kobietą na świecie. Ikona seksu i blichtru Hollywood przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie u boku Laurence'a Oliviera. Towarzyszy jej świeżo poślubiony mąż, dramaturg Arthur Miller,...

 • Na ratunek wielorybom

  Wzruszający film oparty na faktach. W 1988 roku trzy wieloryby zostały uwięzione pod lodami koła podbiegunowego. Miejscowy dziennikarz (John Krasiński) i wolontariuszka Greenpeace (Drew Barrymore), dokładają wszelkich sił, aby uratować uwięzione zwierzęta.

 • Na tropie Marsupilami

  Twórcy przeboju kinowego "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" powracają z nową komedią - "Na tropie Marsupilami". Tym razem Alain Chabat bawi jako dziennikarz Dan. Przygoda zaczyna się, gdy nieustraszony reporter dostaje zlecenie przeprowadzenia wywiadu z wodzem dzikiego plemienia Payów. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że do tej pory sprytny dziennikarz kręcił swoje mrożące krew w żyłach relacje, w przydomowym ogródku głuchej ciotki. Dan wyrusza do egzotycznej Palombii. Mając...