• Informacje na temat:

  marilyn manson muzyk

Artykuły na temat: marilyn manson muzyk
 • Marilyn Manson zaręczony

  Nergal nie jest jedyną mroczną postacią show-biznesu, która poddała się ostatnio romantycznym uniesieniom. Kilka dni temu zaręczył się także Marilyn Manson .

 • Marilyn Manson: 9 rzeczy, których mogliście o nim nie wiedzieć

  Nikt przez ostatnie lata nie naprzykrzał się tak często konserwatywnej grupie Amerykanów jak Marilyn Manson i nikt, według ich opinii, nie demoralizował młodzieży tak mocno jak ten muzyk wraz ze swoim zespołem.

 • Marilyn Manson ma nową muzę

  Wygląda na to, że kontrowersyjny rockman Marilyn Manson doszedł już do siebie po rozstaniu z aktorką Evan Rachel Wood. Muzyk namalował ostatnio serię obrazów przedstawiających "szczególnie ważną dla niego osobę".

 • Mordercy i muzyka. Niebezpieczne połączenie

  Zdarzało się, że pchała ich do najgorszych zbrodni, ale czasem łagodziła ich brutalną naturę. W skrajnych przypadkach stawała się sposobem na spędzenie życia w więzieniu. Muzyka i słynni mordercy, wbrew pozorom, mają sporo powiązań.

 • Brian Hugh Warner (48 l.), znany szerzej jako Marilyn Manson, pofolgował ostatnio z dietą? Takie wrażenie można odnieść, patrząc na jego najnowsze zdjęcia i porównując je z tymi sprzed około dwóch miesięcy. To nie pierwszy raz, kiedy muzyk przybrał na wadze w krótkim czasie. Kilka lat temu, kiedy także zdarzyło mu się przytyć, media rozpisywały się, że Manson lubuje się w fast foodach i w ten...

 • Skandalizujący materiał Eliego Rotha z Laną Del Rey i Marylin Mansonem

  Fragmenty nieopublikowanego nigdy wideo, jakie w 2013 roku reżyser Eli Roth ("Hostel") zrealizował do muzycznego projektu Marilyn Mansona, trafiły do internetu. W głównej roli możemy oglądać Lanę Del Rey.

 • ​Cień Marilyna Mansona w serialu

  Amerykański muzyk Marilyn Manson znów będzie straszył. Tym razem nie na scenie, a na ekranie telewizora i nie swoim wyglądem, a... głosem. Kontrowersyjny artysta zagra postać Cienia w fantastyczno-przygodowym serialu "Dawno, dawno temu".

 • Johnny Depp: Aktorzy wydający swoją muzykę są żenujący

  Podczas berlińskiej premiery filmu "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp zaatakował aktorów, którzy wykorzystują swoją sławę do wydawania własnej muzyki.

 • Gwiazdy po latach: "Cudowne lata"

  ...... piosenkarz Marilyn Manson, jednak zagorzali fani serialu szybko zdementowali tę plotkę. Jason Hervey, czyli Wayne Arnold 40-letni Hervey nadal zajmuje się aktorstwem oraz produkcją telewizyjną(...) jest żoną aktora i muzyka Orsona Beana. Marta Podczarska...

 • Takich duetów nikt się nie spodziewał

  Czasami w muzyce bywa tak, że robi się coś na przekór zdrowemu rozsądkowi. To właśnie te momenty sprawiły, że mamy obecnie możliwość posłuchania najbardziej pokręconych duetów w historii muzyki rozrywkowej.

Wideo na temat: marilyn manson muzyk
 • Mój tydzień z Marilyn

  "Marilyn, czy to prawda, że w łóżku nie masz na sobie nic poza perfumami?" - tym pytaniem angielscy dziennikarze witają Marilyn Monroe na lotnisku, gdy gwiazda po raz pierwszy odwiedza Europę. Ekscytacja udziela się zresztą nie tylko mężczyznom, bo Monroe latem 1956 roku jest bez wątpienia najsłynniejszą kobietą na świecie. Ikona seksu i blichtru Hollywood przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie u boku Laurence'a Oliviera. Towarzyszy jej świeżo poślubiony mąż, dramaturg Arthur Miller,...

 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.