• Informacje na temat:

  marilyn manson w więzieniu

Artykuły na temat: marilyn manson w więzieniu
 • Mordercy i muzyka. Niebezpieczne połączenie

  Zdarzało się, że pchała ich do najgorszych zbrodni, ale czasem łagodziła ich brutalną naturę. W skrajnych przypadkach stawała się sposobem na spędzenie życia w więzieniu. Muzyka i słynni mordercy, wbrew pozorom, mają sporo powiązań.

 • Marilyn Manson nabrał wody w usta

  Marilyn Manson najwyraźniej nie kwapi się z odpowiedzią na zarzuty prokuratury z Oakland, która oskarża go o napad na ochroniarza. Co prawda kilka internetowych serwisów już opublikowało rzekome komentarze Mansona, jednak jak dowiadujemy się z jego oficjalnej strony, wszystkie są fałszywe. Oficjalne stanowisko artysty ma przedstawić wkrótce jego adwokat.

 • Marilyn Manson nie byłby sobą, gdyby co jakiś czas nie wzbudzał kontrowersji. Niedawno zaszokował wszystkich wizytą w Muzeum Śmierci w Los Angeles, gdzie wystawiane są eksponaty związane ze śmiercią słynnych postaci świata muzyki i filmu. Teraz głośno jest natomiast o nim z powodu utworu, inspirowanego twórczością Gary'ego Glittera, który znajdzie się na jego najnowszej płycie.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Eminem: Kolejne kontrowersje

  Eminem, charyzmatyczny amerykański raper, po raz kolejny wzbudza kontrowersje za Oceanem. Jego najnowszy teledysk do utworu "White America", nawiązuje do pamiętnej strzelaniny w miasteczku Columbine. Nic więc dziwnego, że oburzył rodziców nastolatków, którzy zginęli w tej tragedii.

 • "Sęp": Emocje za sprawą muzyki

  Ścieżki dźwiękowe z filmów wiodą prym wśród nowości płytowych tego tygodnia - muzyka zespołu Archive do "Sępa", kompilacja nagrań przygotowanych z myślą o "Django" Quentina Tarantino czy "West Of Memphis" z udziałem muzycznym Nicka Cave'a.

 • "Nie powtarzać się"

  Każda wizyta w Polsce brytyjskiej formacji Porcupine Tree wzbudza wielkie zainteresowanie fanów. Nie tylko dlatego, że Steven Wilson i jego koledzy zawsze podkreślali, iż bardzo lubią u nas występować, lecz również z tego powodu, że każda wizyta Porcupine Tree wiąże się z promocją nowego, godnego uwagi albumu. Nie inaczej było na początku kwietnia 2003 roku. Steven Wilson, Richard Barbieri, Colin Edwin i nowy perkusista Gavin Harrison zawitali wówczas do Polski na trzy koncerty, aby promować...

Wideo na temat: marilyn manson w więzieniu
 • Mój tydzień z Marilyn

  "Marilyn, czy to prawda, że w łóżku nie masz na sobie nic poza perfumami?" - tym pytaniem angielscy dziennikarze witają Marilyn Monroe na lotnisku, gdy gwiazda po raz pierwszy odwiedza Europę. Ekscytacja udziela się zresztą nie tylko mężczyznom, bo Monroe latem 1956 roku jest bez wątpienia najsłynniejszą kobietą na świecie. Ikona seksu i blichtru Hollywood przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie u boku Laurence'a Oliviera. Towarzyszy jej świeżo poślubiony mąż, dramaturg Arthur Miller,...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.