• Informacje na temat:

  marilyn monroe wiek

Artykuły na temat: marilyn monroe wiek
 • Górniak chciała umrzeć jak Marilyn

  O mrocznej przeszłości Edyty opowiedziała w "Życiu na gorąco" jedna z byłych gwiazd musicalu "Metro". Kilkunastoletnia Górniak była chorobliwie zafascynowana Marilyn Monroe: "Zdjęcia amerykańskiej(...) Normy Jeane Mortensten, zanim stała się światową seksbombą" - kontynuuje były współpracownik piosenkarki. "Najbardziej niepokojące było to, że zachwycała się również śmiercią Marilyn. Uważała, że to...

 • Czarna Marilyn

  Trudno powiedzieć czy faceci bardziej ją wielbią czy się jej boją. Bo kobiety, tu sprawa jest prostsza, głównie zazdroszczą. Gdyby nie to, Grace Jones mogłaby być dzisiaj na miejscu Madonny.

 • Scarlett Johansson ma polskie korzenie!

  ...prawdy? S.J.: - Ani trochę. Dziennikarze w poszukiwaniu sensacji porównali naszą relację do romansu Arthura Millera i Marilyn Monroe. Bardzo cenię Woody'ego, uwielbiam z nim pracować, ale nigdy nie(...) dlatego warto Cię naśladować. S.J.: - Owszem, osiągnęłam wiele jak na swój wiek, ale nie jestem kimś, kogo nie można zastąpić. Do tej pory miałam szczęście, ale jak będzie dalej, czas pokaże...

 • Brigitte Bardot kończy 70 lat

  Brigitte Bardot, legenda francuskiego kina, symbol seksu lat 60., znana m.in. z filmów "I Bóg stworzył kobietę" i "Pogarda", obchodzi we wtorek, 28 września, 70 urodziny. W 1974 roku aktorka wycofała się z pracy w filmie i zajęła się obroną praw zwierząt.

 • Jennifer Aniston przyznała się do używania botoksu

  ...rankingach, ale tym razem pokonała takie poważne rywalki, jak Marilyn Monroe czy Angelina Jolie. Pomimo to, Aniston wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że dawniej brakowało jej pewności siebie i nie(...) komiczne" - oznajmiła Aniston wywiadzie dla magazynu "InStyle". Aniston ma 42-lata i nie kryje, że wraz z wiekiem zaczęła bardziej dbać o swoją skórę, szczególnie wystawiając ją na działanie promieni...

 • Kiedy mężczyzna udaje kobietę

  Zrozumieć ją, to ... przebrać się za nią. Choćby pół żartem, pół serio. Co to znaczy być kobietą, najlepiej wiedzą aktorzy, którzy musieli włożyć szpilki, pomalować usta i przymierzyć obcisłą sukienkę. Z okazji Dnia Kobiet przypominamy najlepsze kinowe role kobiet... granych przez mężczyzn.

 • Britney Spears uwielbiana przez miliony mężczyzn na całym świecie, spotkała się niedawno z jednym z czołowych hollywoodzkich projektantów mody, aby omówić kwestię przygotowania kilku nowych strojów. Ten oczywiście przystał na propozycję współpracy, jednak przy okazji dość trafnie zauważył, że seksowna piosenkarka najlepiej prezentowałaby się na swych teledyskach nago.

 • Najpiękniejsza kreacja

  Zielona suknia, którą Keira Knightley miała na sobie w jednej ze scen filmu "Pokuta", uznana została za najwspanialszy strój w historii kina.

 • 25 lat temu zmarł Fred Astaire

  Elegancki, niewymuszony styl i wdzięczne podejście do ruchu uczyniło Freda Astaire'a jednym z najbardziej uznanych tancerzy w historii kina. 22 czerwca mija 25 lat od śmierci tego amerykańskiego stepującego aktora.

 • Zasłużyli, a nie dostali Oscara

  Alfred Hitchcock ( "Psychoza" ), Samuel L. Jackson ( "Pulp Fiction" ) i Demi Moore ( "Niemoralna propozycja" ) znaleźli się na liście twórców, którzy choć zasługują na Oscara, nigdy go nie otrzymali. Brytyjscy kinomani opracowali listę wybitnych - ich zdaniem - aktorów i reżyserów, których nigdy nie docenili członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Dyskusje na temat: marilyn monroe wiek